Noile produse de la KFC ...testate!!!

  •  
    • 12 mesaje
    12 Sep 2019, 14:25
    0 0
    Buna ziua! Nu știu dacă ați observat, dar KFC a venit vara aceasta cu 3 noutăți:Summer Twister, Holiday Burger și Crispus Strips. 1. Summer Twister cu două bucăţi de Crispy Strips cu brânză feta, baby spanac, legume proaspete şi sos Garlic Lemon, cu un gust delicios, vibrant și răcoritor, numai potrivit pentru vara caniculara. 2.Holiday Burger în două variante, picant sau nepicant, care conţine două bucăţi de pulpă de pui, brânză Cheddar, salată, castraveţi muraţi, ardei copţi şi sos Sweet & Sour . Burgerul este sățios, ardeii copți ii dau un gust aparte și castraveții murați sunt vedeta acestui meniu dândui o savoare delicioasa in combinație cu toate celelalte ingrediente. 3.Crispy Strips in noul format Crispy Box ce contine trei bucati Crispy Strips insotite de o portie medie de cartofi prajiti si un sos Sweet & Sour. Crispy box a fost preferatul meu dintotdeauna și l-am consumat aproape de fiecare dată când am mâncat la KFC.Ce pot sa va spun despre el...bucăți crocante și picante de pui...un deliciu!!! Gustul de vară al noului meniu este completat de delicioasa îngheţată Kream Ball, cu trei topping-uri irezistibile: caramel, ciocolată sau cireşe, alături de bucăţele crocante de biscuite. Voi ați încercat noile meniuri de la KFC???