orgasm multiplu

  •  
    • 4 mesaje
    10 Iun 2019, 02:00
    0 0
    prietena mea are 20-30 de orgasme intr-0 partida de sex de 45 - 60 min. ne stimulam practic unul pe altul, ca altfel eu as ,,muri ,, mult mai repede . are ,, senzori ,, foarte activi si e capabila sa aiba orgasm si fara penetrare. facem orice ne trece prin minte (fara anal ), liber si cu placere.
    e dispusa oricind la sex ceia ce ma cam pus pe ginduri,totusi o facem cam de doua ori pe saptamina.
    pare sa aiba un comportament normal in societate ( nu de nimfomana ) , eu insa nu stiu cum sa o incadrez cu acest apetit sexual . 
    este cineva mai in tema pe aici ?
  •  
    • 970 mesaje
    13 Iun 2019, 12:37
    0 0
    Dacă și apetitul tău sexual este la fel de ridicat, care e problema?
  •  
    • 4 mesaje
    27 Iun 2019, 18:33
    0 0
    problema e ,ca mie frica ca sexul sa nu detina un procent prea mare din liantul care face ca relatia noastra sa mearga. mi-as dori o relatie mai cerebrala si  care sa dureze toata viata , nu una care se bazeaza prea mult pe  factorul sex. avem , cred 75 %  afinitati comune ( ceia ce e mult peste medie ) dar si mici incapatinari , orgolii , ale omului care pina acum sa descurcat destul de bine prin viata,cu multe suisuri si coborisuri dar care nu depinde de altii din punct de  vedere economic.
    e cam greu sa legi doi astfel de oameni  ......acum ne credem 2 in 1.   si e ok...insa tineretea si frumusetea sunt trecatoare.......iar noi nu mai suntem chiar tineri decit cu inima si cu mintea .....care ar cam vrea sa o ia razna ....
  •  
    • 64 mesaje
    29 Aug 2019, 11:08
    0 0
    Pentru orgasme multiple poate ajuta intr-o oarecare masura si produsul Femmax!

  •  
    • 366 mesaje
    27 Sep 2019, 11:41
    0 0
    eudarsiea said:prietena mea are 20-30 de orgasme intr-0 partida de sex de 45 - 60 min. ne stimulam practic unul pe altul, ca altfel eu as ,,muri ,, mult mai repede . are ,, senzori ,, foarte activi si e capabila sa aiba orgasm si fara penetrare. facem orice ne trece prin minte (fara anal ), liber si cu placere.
    e dispusa oricind la sex ceia ce ma cam pus pe ginduri,totusi o facem cam de doua ori pe saptamina.
    pare sa aiba un comportament normal in societate ( nu de nimfomana ) , eu insa nu stiu cum sa o incadrez cu acest apetit sexual . 
    este cineva mai in tema pe aici ?

       Te  ai  dat  jos  din  pat  , sau  inca  visezi?

  •  
    • 366 mesaje
    4 Nov 2019, 10:54
    1 0
    eudarsiea said:prietena mea are 20-30 de orgasme intr-0 partida de sex de 45 - 60 min. ne stimulam practic unul pe altul, ca altfel eu as ,,muri ,, mult mai repede . are ,, senzori ,, foarte activi si e capabila sa aiba orgasm si fara penetrare. facem orice ne trece prin minte (fara anal ), liber si cu placere.
    e dispusa oricind la sex ceia ce ma cam pus pe ginduri,totusi o facem cam de doua ori pe saptamina.
    pare sa aiba un comportament normal in societate ( nu de nimfomana ) , eu insa nu stiu cum sa o incadrez cu acest apetit sexual . 
    este cineva mai in tema pe aici ?

       E  departe  de  a  fi  obsedata  de  sex , daca  o  faceti  doar  de  2  ori  pe  saptamana . 
    Este  chiar  rarut , pentru  descrierea  pe  care  i  ofaci , iar  vizavi  de  cele  20  30  de  orgasme  in  timpul  unei  patide ,   mai  taie  vreo  95  %  din  ele!