cluburi, pub-uri, baruri, varieteuri..

  •  
    • 509 mesaje
    6 Mai 2004, 12:35
    0 0
    unde mergeti cu prietenele/iubitul la un dancing sau la un suc?
    asteptam detalii si preferinte
  •  
    • 1530 mesaje
    6 Mai 2004, 12:44
    0 0
    Noi mergeam destul de des la Becker Brau, beraria germana. Este o atmosfera super, nu intra orice smecheras haios de cartier si dupa ce termina orchestra (care face o atmosfera super!) incepe discoteca. Macar sambetele, cand mergeam noi.
    Miept cafea imi plac cafenelele nescafe. Scumpe, dar e cea mai buna cafea si nessfrape.
    Nu imi plac discotecile si cluburile de fete cu fite si snobi sau cele cu smecherasii si golanii de cartier. Urasc Salsa, unde ies o groaza de "fetite" la agatat si se prizeaza droguri in toalete.
  •  
    • 509 mesaje
    6 Mai 2004, 12:54
    0 0
    pentru cine nu suporta muzica comerciala si haioasa de la mtv, atomic si alte posturi de tv, s-a deschis pe langa Mitropolie Silencio bar, unde fac ei o reclama foarte buna.
    site-ul se chiama: www.silencio.ro

    alte pub-uri misto:
    porto- pe ferdinand
    opium tot prin zona aia
    amsterdam caffe
    livada de visini undeva pe dorobanti
    la roca- grivitei
    la motoare- doar diminetile caci seata se umple de figuratie snoaba
    cam atat imi amintesc acu, dar revin

    a...nu-mi mai place nicaieri la dancing; mergeam intr-un timp la Fire dar s-a stricat rau, clubA e o porcarie, nu stiu..voi unde va dansati?
  •  
    • 509 mesaje
    6 Mai 2004, 12:55
    0 0
    sa-l ia muma padurii de cuvant ''haios'' ca ma dispera....))hanticapatii cu cenzura lor
  •  
    • 2198 mesaje
    6 Mai 2004, 13:23
    0 0
    Noi suntem clienti saptamanali la petrecerile din Confidential club .Sunt mai deocheate dar noua ne place ...
  •  
    • 509 mesaje
    6 Mai 2004, 13:31
    0 0
    maddy, ia zi-ne de Confidential club asta cate ceva, pe unde e, si cat de deochiate sunt petrecerile, ce muzica au acolo?
  •  
    • 360 mesaje
    6 Mai 2004, 14:27
    0 0
    Noi mai mergem in Stuf Vama Veche...muzica buna, dans pe rupte, si zau ca nu-s fitzosi / fitzoase pe acolo
  •  
    • 2198 mesaje
    6 Mai 2004, 14:48
    0 0
    Nu se poate sa nu fi auzit de el .Este vi-a-vis de politia capitalei , pe Victoriei .Muzica este destul de variata : se pune si muzica de club , noua , si mai veche , anii 80-90.
    Petrecerile au tot felul de teme , de la "penthouse party "pana la "police party "( unde te leaga cu catuse de bar si te pechezitioneaza la piele ...).
    Pe la 2-3 se lasa cu betii cam grele , incep animatoarele sa se dezbrace si ...e cam de beculetu' rosu ...
    Oricum barul este ceva gen cOYOTE UGLY- patroana este tot blonda si super e treaba...
  •  
    • 1033 mesaje
    7 Mai 2004, 11:40
    0 0
    maddyy, suna interesanta distractia in barul asta!imi recomanzi sa fac rezervare daca ne ducem mai multi, sau exista o taxa de intrare si gasesti mese libere vinerea si sambata?!fetelor daca vreti sa beti un ceai bun si sa mancati prajituri de casa ADEVARATE, la preturi de bun simt, va recomand ceainaria Rendez-Vous,fara fite,il gasiti pe banica jr.,pe dana fosta HI.Q, e in dorobanti, langa Mario plaza, pe str. tudor stefan.weekenduri interesante!!
  •  
    • 509 mesaje
    7 Mai 2004, 12:29
    0 0
    Deborah, cum e in cursul saptamanii noaptea la Stuff, ca de cate ori am fost sambata nu mi-am putut misca fundul dintr-un loc, asa era de aglomerat. locul imi place tare mai ales ca eu sunt fan Vama Veche la mare,
  •  
    • 360 mesaje
    7 Mai 2004, 13:17
    0 0
    Habar n-am , n-am fost decat sambata. E aglomerat, intr-adevar, dar daca iti faci rezervare din timp si prinz un loc la separeurile cu canapele, poti sa mai si respiri. Pe ringul de dans e omor, asta e. Da' pun astia o muzica de-ti vine sa rupi podeaua
  •  
    • 2198 mesaje
    7 Mai 2004, 14:02
    0 0
    Maimutica draguta ,intra pe www.confidentialclub.ro.Aveti acolo fotografii de la diferite petreceri si numere de telefon pentru rezervari .Daca vreti sa vorbiti direct cu sefa - o cheama Lidia si este super.
  •  
    • 1033 mesaje
    7 Mai 2004, 14:54
    0 0
    multumesc mady, am incercat sa intru pe site,dar nu merge!oricum lucrez aproape de calea victoriei, asa ca pot sa-mi misc fundu' pana acolo sa vad care e treaba!!!
  •  
    • 2198 mesaje
    7 Mai 2004, 15:20
    0 0
    Este imposibil .L-am accesat acum de verificare si merge... Shit !!E doar www.confidential .ro .Ce idioata sunt ! Scuze .Hai incearca ...Merita
  •  
    • 1033 mesaje
    7 Mai 2004, 15:28
    0 0
    da, maddy! vazut, placut!trebuie sa ma duc sa testez bauturile, neaparat!lista lor era f. lunga....greu sa alegi ceva...am vazut si fotografiile! cred ca sunt petreceri adevarate acolo!
  •  
    • 509 mesaje
    10 Mai 2004, 15:47
    0 0
    ce locuri misto ati mai descoperit?
  •  
    • 377 mesaje
    11 Mai 2004, 13:48
    0 0
    rozamunda, intra pe www.inout.ro.
  •  
    • 7 mesaje
    29 Iul 2011, 21:54
    0 0

    Dreamer's Pub....am fost serile trecute si mi-am descoperit o noua pasiune....Darts!


    Acest mesaj a fost editat de către Briella: 29 Iul 2011, 21:55
  •  
    • 500 mesaje
    3 Aug 2011, 13:33
    0 0
    noi mai mergem in wek la club dar mai bine prefer sa merg seara la un suc l aun gratar cu prietenii etc etc cateodata ma oboseste muzica de discoteca
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2011, 05:47
    0 0

    in ultima vreme drumurile mele si ale prietenilor mei au dus catre restaurantul La Piciorul Porcului , unde este foarte posibil sa ne petrecem si Revelionul