Inscriere Club IDM Semanatoarea Buc.

  •  
    • 599 mesaje
    28 Iul 2008, 09:32
    0 0
    Buna,

    cine ma ajuta si pe mine sa devin membru al acestui club? Am nevoie sa fac inot de 2-3 pe saptamana si acest club este unul dintre putinele locuri unde se poate inota, in Bucuresti, in conditii foarte bune. Este si foarte aproape de casa. Am aflat , insa, ca nu e chiar asa usor sa ajunci la piscina lor. Am nevoie de card de membru si pentru asta , am inteles ca, trebuie sa am recomandarea si sustinerea unui membru important.

    Asa ca...am venit la voi sa va rog sa ma ajutati.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Nov 2011, 13:15
    0 0

    buna acum am citit postarea ta in legatura cu idm-ul! prietenul meu merge de vreo 2 ani si ceva la ei, si am inteles ca e absoult senzational, pisicina, sala de fitness, etc.Sa revin la subiect acum,......ca sa poti folosi piscina ,iti trebuie abonament la ei,care e 900 ron pe 6 luni! Acum ,nu stiu cum stai tu cu banii,eu personal nu mi permit sa dau 9 mil pe fitness! dar acum vine propunerea mea: la un grup de 10 pers avem o ultra mega extra reducere! asta inseamna ca daca mergem 10 persoane sa ne inscriem la ei la club , platim 360 ron pe 6 luni! Daca te intereseaza , da mi un mail (boteaanamaria@yahoo.com), sau ma poti cauta pe Facebook!

  •  
    • 9873 mesaje
    10 Nov 2011, 15:10
    0 0
    Mesaj şters de administrator