Ten cu MULTE probleme

  •  
    • 193 mesaje
    12 Aug 2008, 15:59
    0 0
    Aaa, si mai am probleme din cauza soarelui. Am si tenul foarte deschis si cred ca l-am si sensibilizat. Sa incerci sa te feresti de expunerea la soare fara produse de protectie. Cred ca din cauza asta imi iesise cornul. Cu o zi inainte sa plec la munte am fost la plaja. Nu prea pot sa ma abtin din moment ce stau la 10 minute distanta.
  •  
    • 503 mesaje
    20 Nov 2008, 22:03
    0 0
    Nu am mai trecut de mult timp pe aici..de cateva luni. Strumfi, ce mai faci, s-au mai rezolvat problemele?
  •  
    • 84 mesaje
    4 Ian 2019, 12:42
    0 0
    Pentru tenul super sensibil eu iti recomand Derm Balance Crema de zi de la Macon. Este foarte delicata cu pielea, fiind recomandată tenului hipersensibil. Eu m-am impacat foarte bine cu acest produs, avand ca si tine in permanenta acea roseata de care nu puteam sa scap. Imi place foarte mult si pentru faptul ca o pot folosi ca si baza de machiaj. O poti comanda de pe produse-frumusete.ro
  •  
    • 64 mesaje
    10 Mai 2019, 10:18
    0 0
    ralucamaria226 said:Pentru tenul super sensibil eu iti recomand Derm Balance Crema de zi de la Macon. Este foarte delicata cu pielea, fiind recomandată tenului hipersensibil. Eu m-am impacat foarte bine cu acest produs, avand ca si tine in permanenta acea roseata de care nu puteam sa scap. Imi place foarte mult si pentru faptul ca o pot folosi ca si baza de machiaj. O poti comanda de pe produse-frumusete.ro

    Un ten sensibil  e predispus de cele mai multe ori la aparitia acneei.  Dar daca facem ceea ce trebuie vom ajunge la rezultate bune si implicit vom avea un ten mai curat!