Dezbracata acasa

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Aug 2017, 15:53
    1 2
    Sabina32 said:Dacă vreau sa stau goală în casa, nu am nici o problema. Dacă este soțul meu in casă în fața lui dacă este îmi dau rochia jos și chiloți și sutienul și încep să fac treabă prin casa. Când este cineva la noi dacă este apropiat familie iau doar niste culori și un sutien(în rețele cazuri nu iau sutien) nu am o problema și am geamuri transparente mă poate vedea totata lumea stau pe parter (că să fiu sinceră uneori dau priveliști fara sa vreau)

     Pe  ce  strada  stai?0

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Sep 2017, 09:48
    0 2
    Sabina32 said:Dacă vreau sa stau goală în casa, nu am nici o problema. Dacă este soțul meu in casă în fața lui dacă este îmi dau rochia jos și chiloți și sutienul și încep să fac treabă prin casa. Când este cineva la noi dacă este apropiat familie iau doar niste culori și un sutien(în rețele cazuri nu iau sutien) nu am o problema și am geamuri transparente mă poate vedea totata lumea stau pe parter (că să fiu sinceră uneori dau priveliști fara sa vreau)

     Dar stii ca s-au inventat draperiile, jaluzelele, nu?

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Sep 2017, 10:44
    0 2
    white_storm2 said:
    Sabina32 said:Dacă vreau sa stau goală în casa, nu am nici o problema. Dacă este soțul meu in casă în fața lui dacă este îmi dau rochia jos și chiloți și sutienul și încep să fac treabă prin casa. Când este cineva la noi dacă este apropiat familie iau doar niste culori și un sutien(în rețele cazuri nu iau sutien) nu am o problema și am geamuri transparente mă poate vedea totata lumea stau pe parter (că să fiu sinceră uneori dau priveliști fara sa vreau)

     Dar stii ca s-au inventat draperiile, jaluzelele, nu?

     De  ce  vrei  sa  strici  tu  privelistea  minunata?

  •  
    • 2115 mesaje
    2 Sep 2017, 16:15
    0 2
    Ups, daca stiam ca este vecina ta nu ma bagam!