Saloane de masaj-iti inseli partenerul?

  •  
    • 2 mesaje
    6 Iun 2008, 18:56
    3 7
    Buna fetelor,
    este prima oara cand intru pe un forum, dar aveam nevoia unor pareri feminine referitoare la o problema care ma macina . Sa va explic:
    Am gasit la prietenul meu o carte de vizita de la un salon de masaj numit Jade Palace ... l-am intrebat ce e cu acea carte si mi-a zis ca a primit-o pe strada si ca a oprit-o.Bineinteles ca m-am suparat si am sunat fara stirea lui la acel salon sa vad ce "servicii " se ofera acolo....si am aflat ca sunt servicii de masaj erotic ptr domni cu maseuze nud dar si servicii ptr cupluri si ptr doamne cu maseuri nud ... .El singur nu mi-ar place sa mearga acolo ....in cuplu nu stiu ce se intampla ..iar singura mi-ar fi frica ... intrebarile mele sunt
    1.Daca merge prietenul meu singur se considera ca ma inseala ?
    2.Ce se poate face la un salon de genul acesta ptr un cuplu?A fost careva ?
    3.Cum se realizeaza masajul erotic la o doamna ?exista vreo limita?Se considera ca imi insel partenerul daca ma duc la masaj erotic realizat de un domn/domnisor ?
  •  
    • 2103 mesaje
    7 Iun 2008, 00:01
    0 1
    http://www.confidential.ro/eng/fetele.html

    uite ce inseamna masaj erotic.
    de la restul de comentarii ma abtin. prietenul tau nu te insala (inca) si chiar si cand va frecventa acel loc va sustine ca nu te insala, ci ca merge acolo strict pt terapie?
    right.
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:29
    0 0
    pmmmmmmmmmmmmmmm
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:36
    0 1
    Scuze..
    Sa stii ca nu am sa te menajez : nu te duci la masaj erotic daca nu esti cu gandul la partea erotica (sex). Altfel te duci ca tot omul la masaj de relaxare, masaj reflex., etc. Daca nu vrei stimulare erotica si sexuala nu te duci la masaj erotic cu o tanara draguta maseuza. Simplu !! De ce crezi ca aceste maseuze nu au 40-50 de ani ca in cazul altor tipuri de masaje ??!
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:36
    0 0
    Scuze..
    Sa stii ca nu am sa te menajez : nu te duci la masaj erotic daca nu esti cu gandul la partea erotica (sex). Altfel te duci ca tot omul la masaj de relaxare, masaj reflex., etc. Daca nu vrei stimulare erotica si sexuala nu te duci la masaj erotic cu o tanara draguta maseuza. Simplu !! De ce crezi ca aceste maseuze nu au 40-50 de ani ca in cazul altor tipuri de masaje ??!
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:37
    1 0
    Scuze..
    Sa stii ca nu am sa te menajez : nu te duci la masaj erotic daca nu esti cu gandul la partea erotica (sex). Altfel te duci ca tot omul la masaj de relaxare, masaj reflex., etc. Daca nu vrei stimulare erotica si sexuala nu te duci la masaj erotic cu o tanara draguta maseuza. Simplu !! De ce crezi ca aceste maseuze nu au 40-50 de ani ca in cazul altor tipuri de masaje ??!
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:37
    0 0
    Scuze..
    Sa stii ca nu am sa te menajez : nu te duci la masaj erotic daca nu esti cu gandul la partea erotica (sex). Altfel te duci ca tot omul la masaj de relaxare, masaj reflex., etc. Daca nu vrei stimulare erotica si sexuala nu te duci la masaj erotic cu o tanara draguta maseuza. Simplu !! De ce crezi ca aceste maseuze nu au 40-50 de ani ca in cazul altor tipuri de masaje ??!
  •  
    • 1266 mesaje
    8 Iun 2008, 11:37
    0 1
    Scuze..
    Sa stii ca nu am sa te menajez : nu te duci la masaj erotic daca nu esti cu gandul la partea erotica (sex). Altfel te duci ca tot omul la masaj de relaxare, masaj reflex., etc. Daca nu vrei stimulare erotica si sexuala nu te duci la masaj erotic cu o tanara draguta maseuza. Simplu !! De ce crezi ca aceste maseuze nu au 40-50 de ani ca in cazul altor tipuri de masaje ??!
  •  
    • 2 mesaje
    9 Iun 2008, 00:28
    0 0
    Spre norocul tau ...si al meu, am fost acolo.Iti spun ca dupa ce vei termina sedinta nu vei considera ca ti-ai inselat prietenul, ba din contra vei prefera poate sa faceti o sedinta de cuplu.O prietena a fost cu sotul...si mi-a spus ca le-a revigorat relatia intima nespus de mult.
    In primul rand te va incanta designul salonului. Eu am mi-am ales un tip super, deci arata nemaipomenit. Cand am intrat amandoi in camera era o muzica in surdina. Apoi, nu stiu daca pot sa iti explic in cuvinte senzatiile pe care le-am trait eu acolo. Masajul de relaxare te va rupe de realitate.M-a sarutat pe tot corpul. Cand ii simteam trupul sau fierbinte si gol ma facea sa plutesc.
    La final, logic ca s-a terminat intr-un mod placut (adica cu o finalizare) ca altfel nu se putea. Aceasta s-a produs prin faptul ca m-a masat cu degetele sale.A fost de vis.
    Merita sa incerci, daca vrei sa te informezi mai bine www.totalrelax.ro.
  •  
    • 1510 mesaje
    9 Iun 2008, 03:05
    1 0
    girl4fun bine ca nu te-a masat cu degetele altuia

    deci nu-ti inseli partenerul daca te saruta altul si te maseaza cu trupul gol pana ai orgasm.. hmmm
  •  
    • 3354 mesaje
    9 Iun 2008, 10:50
    0 0
    eu prefer sa ma maseze sotul... si el prefera sa fie masat de mine...

    daca preferati alte chestii, eu zic ca relatia nu prea merge...

    este un pic kinky pentru gustul meu... ar fi cam sex in trei... parerea mea...
  •  
    • 10876 mesaje
    9 Iun 2008, 13:03
    1 1
    unde ziceai ca-i salonu asta?
  •  
    • 1352 mesaje
    9 Iun 2008, 16:49
    0 0
    Puteam sa jur ca girl4fun doar vrea sa faca reclama la un salon.
  •  
    • 198 mesaje
    9 Iun 2008, 17:51
    0 0
    Foarte interesant salonul ala... []
  •  
    • 1509 mesaje
    10 Iun 2008, 03:50
    0 1
    Mikizda .

    Bey ce prostii debita asta cu funnnnnnn in coada !
  •  
    • 1 mesaje
    10 Iun 2008, 09:32
    1 0
    eu am gasit forumul asta pentru ca eram in cautare pe google despre pareri despre saloanele de masaj. vreau sa stiu in ce ma bag
    prietena mea este plecata pentru un an in strainatate si ne vedem cam o data pe luna. nu consider ca o insel daca ma duc la un astfel de salon. e doar un serviciu pe care il platesti, un bun achizitionat! pentru mine inselatul incepe cel putin cu un flirt! aici nu e cazul de asa ceva
  •  
    • 146 mesaje
    10 Iun 2008, 16:57
    1 0
    chiar azi imi povestea un coleg ca a patit o treaba semanatoare: a primit pe strada un fluturas cu reclama la un salon de masaj erotic si in graba l-a bagat in torpedoul masinii.L-a gasit nevasta-sa si i-a facut un scandal monstru.Lui i se parea f amuzant dar mie nu prea. Ma gandeam ca maine poimaine ma aflu si eu in aceeasi situatie . Nu din cauza fluturasului , ci pentru ca mereu imi povesteste cate aventuri are, cate gagici , ce face, ce drege, si nevasta-sa habar nu are.Si biata femeie isi face sange rau din cauza unui amarat de fluturas inofensiv.
  •  
    • 2249 mesaje
    10 Iun 2008, 17:00
    1 0
    Miau, ce scursura umana poate fi colegul tau !
  •  
    • 146 mesaje
    10 Iun 2008, 17:06
    0 0
    cred ca in veci nu ar avea vreo remuscare, pur si simplu nu priveste lucrurile astea ca un prejudiciu adus partenerului, ci ca un avantaj al lui, ca mascul. Acum ca facuse nevasta-sa atata scandal pe subiect, chiar se gandea serios sa mearga acolo.Mi s-a facut rau, i-am zis ca ar trebui sa-i fie greata de asa locuri, cine stie ce eczeme si alte porcarii ia de acolo. L-ma cam bagat in sperieti . Plus ca era 160 ron ora de masaj erotic. Zicea ca-i ieftin, se merita.
  •  
    • 3036 mesaje
    11 Iun 2008, 07:47
    1 2
    pfuu, o menajera ar munci pe branci vreo 3 zile de banii astia, si la final ar lasa in urma o casa curata ca o farmacie.


    da' de ce sa gandeasca boul-baltii in felul asta? de ce sa plateasca o menajera pentru o munca cinstita, cand are nevasta care sa faca smotru, in timp ce el se duce sa-i presteze centuristele o laba, ca lui ii e lene sa si-o faca singur...

    fi-mi-ar sila...