life care

  •  
    • 2 mesaje
    10 Ian 2011, 22:47
    0 2

    Buna fetelor. Asemenea multora dintre voi si eu am fost multumita de produsele Life Care, asadar am devenit reprezentant pt a le putea cumpara la preturi mai mici. Daca sunteti interesate sa deveniti reprezentanti sau doar sa comandati, ma puteti contacta la nr de tel 0741. 906.797 Sunt din Bucuresti, dar trimit produse si inscriu reprezentanti in toata tara. O seara frumoasa si sanatate!

  •  
    • 2 mesaje
    10 Ian 2011, 22:50
    0 0
    P.S: celor care nu stiu despre ce e vorba, cateva din produse sunt prezentate si pe http://viata-bio.blogspot.com
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 01:15
    0 1
    melania22 said:
    este vreun reprezentant life-care din cluj?? as dori sa comand cateva produse.
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 01:16
    0 0
    daca mai doresti produse life- care ma poti contacta pe adresa de email nicobalea@yahoo.com sau la tel.0752/277272
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 02:06
    1 0
    ekiss said:
    am mai deschis acest subiect,,,, dar sunt curioasa... am vazut un catalog life care si as dori sa devin reprezentant. cine ma poate ajuta???
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 02:07
    2 0
    nicobalea said:
    ekiss said:
    am mai deschis acest subiect,,,, dar sunt curioasa... am vazut un catalog life care si as dori sa devin reprezentant. cine ma poate ajuta???
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 02:08
    0 0
    410442 COD PARTENER!!!
    nicobalea@yahoo.com 0752/277272
    ACUM LIFE CARE OFERA SI ALIMENTE! Cunoscuta firma LIFE CARE ofera, prin magazinele partener ALIMENTE! Pe langa binecunoscutele geluri KRAUTER, LIFE CARE mai ofera cosmetice, make-up, bijuterii, detergenti TOATE BIO!
    20% reducere la orice produs
    10% bonus din valoarea primei comenzi daca aceasta este de minim 250 lei
    10% bonus suplimentar in fiecare luna in care valoarea comenzilor tale cumulate depaseste 1000 lei
    120 lei bonus de fiecare data cand echipa ta creste cu 3 membrii noi 2 luni consecutive.
    Plus alte bonusuri!
    Si nu am spus nimic de cele mai importante bonusuri: 2-20% din activitatea echipei creata de tine + 4% din activitatea fiecarei echipe care atinge nivelul maxim de performanta!
    Cu AFACEREA TA LIFE CARE hotarasti singur CAT VREI SA CASTIGI!
    Si pentru ca LIFE CARE ne-a obisnuit sa ne ofere chiar mai mult decat ne promite, acum o ECHIPA DE PROFESIONISTI te ajuta sa iti CLADESTI SUCCESUL!

    Mai multe detalii aici!

    In concluzie pot spune ca LIFE CARE si PRODUSELE sale BIO iti intretin SANATATEA, FRUMUSETEA si iti ofera o ALIMENTATIE SANATOASA! Exista un mod mai placut de A FACE BANI? Decat sa ajuti alti oameni sa TRAIASCA BIO?
    Oricum folosesti cosmetice, de ce sa nu folosesti COSMETICE BIO?
    Oricum faci curatenie, de ce sa nu folosesti DETERGENTI BIO?
    Oricum mananci, de ce sa nu mananci ALIMENTE BIO?

    LIFE CARE ROMANIA

    Daca iti pasa de viata ta
    Daca vrei un mod de viata sanatos
    Daca vrei sa castigi bani

    click aici
    Go to the top of the page


    +Quote Post
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2011, 02:09
    0 0
    http://www.life-care.com/magazin-online.html
  •  
    • 29 mesaje
    20 Feb 2011, 20:01
    0 0
    Am si eu o nelamurire ..este obligatoriu sa comanzi lunar pt ca eu as vrea imi fac cont la ei ca reprezentant dar nu ca sa le vand ci ca sa le folosesc eu cu familia mea , asta insemnand ca nu am nevoie in fiecare luna de ceva si ar trebui sa comand poate la 3 luni ce am nevoie.Si inca ceva cat de bune sunt aceste produse mai ales suplimentele alimentare. Merci
  •  
    • 34 mesaje
    27 Apr 2011, 14:18
    2 0
    intra pe www.produsebiosinaturale.webs.com si ai mai multe detalii
  •  
    • 44 mesaje
    29 Apr 2011, 17:18
    1 0

    Avantajele AVON
    Castiga pana la 40% din propriile
    tale comenzi. Poti plati factura in
    termen de 18 zile. Cadouri surpriza
    la fiecare campanie.
    Pentru mai multe informatii:
    lu_justi@yahoo.com
  •  
    • 2 mesaje
    5 Mai 2011, 22:32
    1 1

    Buna!
    Te pot ajuta si cu mai multe informatii, iar in ideea in care vrei sa devi partener life care ....sa stii ca fac inscrieri!
    te pup 

  •  
    • 2 mesaje
    5 Mai 2011, 22:44
    0 0

     

    Caut colaboratori pentru distributie produse bio Life Care.Comercializam gelul antireumatic puterea ursului care este recunoscut pt proprietatile calmante in orice tip de durere. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati: cristina_dumitru@ovi.com; Rm. Valcea.

  •  
    • 2 mesaje
    28 Iun 2011, 08:39
    1 0
    LoreG said:
    Am si eu o nelamurire ..este obligatoriu sa comanzi lunar pt ca eu as vrea imi fac cont la ei ca reprezentant dar nu ca sa le vand ci ca sa le folosesc eu cu familia mea , asta insemnand ca nu am nevoie in fiecare luna de ceva si ar trebui sa comand poate la 3 luni ce am nevoie.Si inca ceva cat de bune sunt aceste produse mai ales suplimentele alimentare. Merci

     

    buna nu este nevoie sa comanzi lunar comanzi cand vrei doar sa fi activa in prima luna de la inscriere apoi iti ramane contul activ inca 6 luni pentru detalii suplimentare nu ezita sa ma contactezi

  •  
    • 82 mesaje
    8 Aug 2011, 10:03
    1 1
    Firma de distributie cosmetice Life Care care distribuie produsele Krauter (Puterea Ursului si Gheara Dracului), Logona, Biotissima inscrie reprezentanti pentru toata tara. Toate produsele sunt BIO. Solutia ideala pentru un organism sanatos! Te asteptam in echipa noastra! Detalii pe site-ul www.lifecare-produse.com
  •  
    • 1 mesaje
    9 Aug 2011, 06:13
    1 0
    si eu sunt reprezentant life care si sunt multumita de produse,si la fel si persoanele care au comandat .daca doreste cineva sa comande sau sa se inscrie sunt reprezentant alba si puteti sami scrieti pe mail gherman1972ˇyahoo.es
  •  
    • 2 mesaje
    18 Nov 2011, 08:41
    0 2

    Inscrie-te la firma LIFE CARE se ofera comision din vanzari intre 20-30% cadouri si bonusuri extra, program motivational pt noii parteneri daca vrei sa devii partener sau doar simplu consumator intra pe site www.lifecare-produsebio.com completeaza fisa de inscriere si in cel mai scurt timp te voi contacta pt a-ti oferii toate informatiile necesare

  •  
    • 34 mesaje
    16 Dec 2011, 09:52
    1 0

    Acum si tu poti cumpara orice produs Life Care cu minim 20 % REDUCERE (daca te inscrii gratuit aici : www.life-care-probio.com/inscriere/). Daca vrei mai mult, dezvolta o afacere cu produse  BIO si naturale  de la Life Care iar noi vom fi alaturi de tine si te vom sprijini. Alege acum din peste 1000 de produse bio si naturale.

    Ce castig cu Life Care ?

    Castig sanatate, frumusete si bani. Achizitionez produsele din catalog cu o reducere de minim 20%; Produsele sunt livrate acasa in max.48 ore; Nu exista taxa de inscriere; Nu exista comanda minima; Comanda se face simplu- la telefon sau pe internet; Livrare gratuita la comenzi de peste 130 lei platibili(aproximativ 170 lei pret de catalog).

  •  
    • 13 mesaje
    9 Nov 2012, 01:05
    0 0
    buna,
    te-ar interesa sa discutam despre produsele Life Care
    dak vrei sa devii consumator
    sau sa intri in afacere?
  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2018, 02:05
    0 1
    Buna tuturor, eu locuiesc in Italia si m-am inscris aici, dar tot la un reprezentant roman pe nume George Life Care Italia il gasiti pe facebook. Este profesionist cu peste 10 ani de experienta. Daca doriti puteti vorbi cu el, ii spuneti ca din partea mea.
    Acest mesaj a fost editat de către Martina88: 12 Oct 2018, 02:06