life care

  •  
    • 224 mesaje
    8 Mai 2008, 10:08
    14 11
    am mai deschis acest subiect,,,, dar sunt curioasa... am vazut un catalog life care si as dori sa devin reprezentant. cine ma poate ajuta???
  •  
    • 1005 mesaje
    8 Mai 2008, 11:25
    2 1
    Buna!
    Intra pe site-ul lor si acolo gasesti informatii despre ce trebuie sa faci ca sa te inscrii
    Succes!
  •  
    • 224 mesaje
    8 Mai 2008, 11:35
    5 2
    eu as dori prima data sa vorbesc cu un reprezentant , fiindca nu stiu nici un detaliu.
  •  
    • 224 mesaje
    16 Mai 2008, 09:44
    6 0
    In fine, m-am inscris in Life care. a folosit cineva produsele? parere?
  •  
    • 125 mesaje
    16 Mai 2008, 13:22
    3 0
    eu am folosit gel antireumatic cu efect de incalzire pt ca am probleme cu mijlocul si cateodata cu umerii din cauza incordarii si e foarte bun il folosesc deja cateva persoane,eu l-am incercat pe pielea mea,pe mine ma interesesza ceva pt vergeturi daca stie careva de la life carre care imi recomanda si mie ce este bun crema cu galbenele sau aia cu aloe ca nu stiu,e careva de la life carre pe aici sa ma lamureasca si pe minee?plsss
  •  
    • 28 mesaje
    16 Mai 2008, 20:41
    9 3
    Buna fetelor!Si eu am fost inscrisa la Life,dar m-am lasat de sportul asta.Nu renteaza,si nici produsele nu sunt extraordinare.Toata treaba sta in MLM-ul lor,ca sa atraga cat mai multi fraieri...In afara de produsele din gama antireumatica,nimeni nu a fost multumit de vre-un alt produs.Detergentii panarame,cosmeticele ordinare,cremele scumpe si proaste,sampoanele uscau parul si-l incalceau...etc.Nici nu vreau sa mai aud de ei.S-au mai suparat si prietenii pe mine ca i-am fortat sa cumpere asemenea panarame.
  •  
    • 290 mesaje
    18 Mai 2008, 10:04
    10 2
    Asys dc arunci cu noroi?Probabil ai avut alte nemultumiri,dar cum poti dezinforma ca produsele nu sunt bune?Produse bio cosmetice certificate de BDIH,sa nu fie bun.Atunci nu ai folosit nimic si spui ca nu sunt bune.Eu folosesc toate produsele si sunt f multumita si nu s-a plans nimeni de calitatea lor
  •  
    • 290 mesaje
    18 Mai 2008, 10:10
    8 4
    Asis imi pare rau ca spui ca nu renteaza,probabil ai avut sponsor care era nou inscris si nu stia sa-ti explice planul de marketink.Eu sunt chiar multumita si de plan si de produse,dar eu nu am obligat pe nimeni sa cumpere.Incearca si cere ajutorul celor mai sus ,directorului.Oricum timp de 400 zile de la ultima comanda ramaii in sistem.Daca urmezi cei 5 pasi e imposibil sa nu reusesti.Daca vrei sa vb mai multe ma poti contacta pe mess;vyo_1968
  •  
    • 290 mesaje
    18 Mai 2008, 10:12
    13 0
    Bruntica,crema cu aloe e f buna pentru vergeturi.
  •  
    • 28 mesaje
    18 Mai 2008, 21:15
    9 4
    Draga Vyo,am fost in sistem,am format chiar retea,care merge in continuare,dar fara mine.Mi-au ajuns bobarnacele luate.Eu am vorbit din punctul meu de vedere.La mine in oras,salariile sunt foarte mici,si lumea nu-si permite sa arunce banii aiurea.Fiecare cumpara ce vrea,in functie de posibilitati....Daca am avut clienti multumiti,au fost doar pentru gama antireumatica,in rest mi s-au plans.Eu ce pot sa zic?Cu ce sunt vinovata?Mi-am facut doar datoria si atat!Ce puteam face mai mult?Sponsorul meu este Nela Turculet.....si banuiesc ca stii cine este!!!Deci nu pot spune ca nu am avut sponsor bun!
  •  
    • 125 mesaje
    19 Mai 2008, 08:04
    4 2
    merci bine ca mi-ai zis sa stiu daca imi iau sau nu.
  •  
    • 8 mesaje
    25 Nov 2008, 22:22
    3 2
    este vreun reprezentant life-care din cluj?? as dori sa comand cateva produse.
  •  
    • 290 mesaje
    25 Nov 2008, 22:52
    1 3
    Melania daca imi dai accept pe mess ,vb.
  •  
    • 14 mesaje
    15 Sep 2009, 21:06
    0 0
    IN SCRIU REPREZENTANTI LIFE CARE.IN LUNA SEPTEMBRIE INSCRIEREA ESTE GRATUITA SI BENEFICIATI DE PRODUSE CADOU LA INSCRIERE.DETALII PE EMAIL annamarya04@yahoo.com
  •  
    • 12 mesaje
    12 Feb 2010, 13:25
    0 0
    inscriu parteneri life-care, castiguri substantiale ! Produsele sunt f bune si accesibile, iar firma este in continua ascensiune. Pentru detalii : simona_filip @yahoo.com.
  •  
    • 52 mesaje
    15 Feb 2010, 08:27
    2 0
    Buna , evelor....nu cred ca ar trebui sa plecati urechea la ceea ce scriu unele dintre noi....nu cunoastem motivele pentru care o fac.....sincer produsele nu au termen de comparatie...asta daca sti ce sa folosesti si pentru ce folosesti, eu nu am gasit produse mai bune fie ca este vorba de detergenti fie ca e vorba de antireumaticele saui cremele tratament de la krauter, iar in ceea ce priveste sistemul MLM este foarte bine gandit ca fiecare care munceste sa fie platit. Inainte de toate cel care vrea sa devina colaborator trebuie sa testeze produsele , asta in cazul in care vrea sa vanda bine....numai ca cine cunoaste MLM-ul stie ca nu se bazeaza pe vanzare ci pe inscriere in sistem si comenzi personale . Eu nu fac vanzare de produse decat in situatia in care imi cere cineva cate un produs, eu fac inscrieri ca fiecare sa isi cumpere produsele cu 20% mai ieftine in rest imi pun comenzile personale , adica produsele de care am nevoie personala cum ar fi : detergentul de vase, balsamul de haine, creme de corp, sampon si gel de dus, masca de par, suplimente naturale, creme antireumatice sau cicatrizante, creme pentru masaj, balsam de par, paste de dinti,produse de curatenie pentru bucatarie si baie si nu in ultimul rand ciorapi anticelulitici care sunt extraordinari si mult mai ieftini decat in farmacii.....asa ca cine vrea sa faca ceva o face cum stie mai bine.....iar daca vreti mai multe detalii despre produse imi puteti scrie pe vasiram2006@yahoo.com.

    O zi buna tuturor!
  •  
    • 1 mesaje
    19 Iun 2010, 11:29
    2 3
    Daca nu ai reusit sa realizezi ceva in sistemul MLM, nu da vina pe sistem. Este un sistem care incurajeaza performanta, dar rasplateste munca individuala.

    Oameni buni! Vedem zi de zi tot felul de lucruri despre nocivitatea produselor de zi cu zi, a alimentelor pe care le folosim..... Cred ca merita sa dam niste bani in plus pentru SANATATEA noastra. Puteti sa ma invinuiti de subiectivism, dar haideti sa incepem sa traim sanatos. Si, ca bonus, putem sa si castigam bani....... Cum? Nu vreau sa plictisesc, asa ca astept mesaje pe adresa alinanghelache@yahoo.com sau vizitati site-ul http://produse-bio.yolasite.com. Eu zic ca merita........ Inca ceva: daca vreti o gramada de bani si sa stati degeaba, nu pierdeti timpul scriindu-mi.
  •  
    • 3 mesaje
    19 Iun 2010, 22:51
    14 1
    Imi pare rau sa te contrazic dar multe din produsele din gama Krauter, distribuite de Life Care, sunt pline de chimicale. Am vazut produse Krauter ce contin derivate din petrol precum MethylParaben, Propylparaben Butylparaben, si Ethylparaben, Propylene Gycol, coloranti sintetici, etc.
    Cum pot fi sanatoase produsele ce contin astfel de ingrediente? Din pacate, NU sunt atat de sanatoase precum le lauzi.

    Nu crede tot ce ti se spune. Documenteaza-te inainte de a induce in eroare o multime de oameni.
  •  
    • 90 mesaje
    2 Iul 2010, 20:08
    0 1
    Aflati si voi fetelor cum sa va bronzati frumos si sanatos doar AICI http://sfaturi-utile.com/2010/06/25/sanatate-2/cum-sa-te-bronzezi-frumos-si-sanatos.html
  •  
    • 86 mesaje
    25 Nov 2010, 13:11
    2 1

    Buna! Produsele Life-care chiar au rezultatele scontate!
    Sunt reprezentant in Brasov, Rm Valcea, Comanesti si Bucuresti dar inscriu reprezentanti in toata tara si spre deosebire de altii eu chiar va indrum!
    Va raspund la orice intrebari pe mail: traieste_bio@yahoo.com

    Nu uita sa vizitezi: http://traieste-sanatos-fi-bio.blogspot.com/


    Acest mesaj a fost editat de către niccolletta: 25 Nov 2010, 13:12