demachiant

  •  
    • 4009 mesaje
    14 Mai 2008, 21:22
    0 0
    inca un vot pt Bioten si de la mine.... am folosit si demachiant, si crema de fata si crema de gomaj cu samburi de caisa (sau ceva de genu')
  •  
    • 2439 mesaje
    14 Mai 2008, 21:36
    0 0
    Yves Rocher
  •  
    • 84 mesaje
    4 Ian 2019, 12:51
    0 0
    Eu îți recoamant demachiantul de la Macon: High Premium Demachiant. În cazul meu funcționează foarte bine. Curăță fără să lase o peliculă grasă pe piele, dar totodată îmi catifelează excelent tenul. Menționez că am un ten sensibil care se irită foarte ușor. Dar, acest demachiant nu mi-a provcat nicio reacție adversă. Îl poți comanda de pe produse-frumusețe.ro
  •  
    • 1 mesaje
    14 Oct 2019, 15:56
    0 0
    ralucamaria226 said:Eu îți recoamant demachiantul de la Macon: High Premium Demachiant. În cazul meu funcționează foarte bine. Curăță fără să lase o peliculă grasă pe piele, dar totodată îmi catifelează excelent tenul. Menționez că am un ten sensibil care se irită foarte ușor. Dar, acest demachiant nu mi-a provcat nicio reacție adversă. Îl poți comanda de pe produse-frumusețe.ro

    Eu iti recomand demachiantul TM de la Mary Kay. 

    Este hipoalergenic si nu contine aromatizori. Usor si delicat indeparteazatoate tipurile de rimel si cosmetice;

    Este necomedogen si testat dermatologic;
    Pentru detalii imi poti scrie pe wts 0747253807