site-uri de moda !!!

  •  
    • 33 mesaje
    7 Apr 2004, 23:26
    3 0
    Dragele mele. Orbecaind pe internet am dat peste un forum unde erau trecute groaznic de multe site-uri de moda. Stiu ca la noi e lipsa de asa ceva si toate evele incercam sa gasim si alte trenduri decat cele prezentate de marile case (ma refer la acele houte-couture care nu pot fi purtate). Multe dintre site-uri le-am accesat si hainele sunt super. vi le recomand cu placere... dar sa stiti ca sunt multe...
    www.revolveclothing.com
    www.neimanmarcus.com
    www.saks.com
    www.ardenb.com
    www.bebe.com
    www.eluxury.com
    www.vintagetrends.com
    www.ravinstyle.com
    www.purpleskirt.com
    www.girlshop.com
    www.shopbop.com
    www.bananarepublic.com
    www.armaniexchange.com
    www.urbn.com
    www.stevemadden.com
    www.candies.com
    www.bakers.com
    www.zappos.com
    www.shopjlo.com
    www.delias.com
    www.drjays.com
    www.converse.com
    www.victoriasecret.com
    www.letsgoclothing.com
    www.blossomfashions.com
    www.jmartindesigns.com
    www.uptownkicks.com
    www.melissausa.com
    www.finishline.com
    www.notwithoutmyhandbag.com
    www.chineselaundry.com
    www.ewindsor.com
    www.karmaloop.com
    www.voodooshoes.com
    www.houseofstyle.com
    www.ninewest.com
    www.bakersshoes.com
    www.lovemyshoes.com
    www.mydivascloset.com
    www.guess.com
    www.patriciafield.com
    www.italianheels.com
    www.faith.co.uk
    www.abercrombieandfitch.com
    www.luvlawear.com
    www.onthefield.com
    www.paper-doll.com
    www.80stees.com
    www.virginthreads.com
    www.artistictee.com
    www.asos.com
    www.pinkstilettoz.com
    www.bewild.com
    www.forever21.com
    www.wetseal.com
    www.cherryavenue.com
    www.fashcafe.com
    www.gojane.com
    www.xoxo.com
    www.babyphat.com
    www.rocawear.com
    www.wetseal.com
    www.hotkiss.com
    www.hotfash.com
    www.lip-service.com
    www.hottopic.com
    www.delias.com
    www.gadzooks.com
    www.superluckycat.com
    de aici putem lua o groaza de modele pentru a ni le face la comanda, sau putem chiar sa cautam prin magazine modele asemanatoare. Va pupic!
  •  
    • 33 mesaje
    7 Apr 2004, 23:31
    2 0
    Ah am uitat. Incercati neaparat victoriasecret. Trimit cataloage si in Romania, cam in 2 saptamani
  •  
    • 242 mesaje
    14 Apr 2004, 11:29
    3 0
    Ctalogul de la Victoria S. costa?
  •  
    • 242 mesaje
    14 Apr 2004, 12:28
    1 0
    OAUUUUU
    super!
    Ma uit, si ma tot uit si ma minunez.
    Mi-am ales deja vreo 2 modele de rochita si o bluzita sic. Mai ramine sa gasesc pe cineva sa mi le croiasca...
    Super idee, felicitari.
  •  
    • 136 mesaje
    14 Apr 2004, 12:36
    1 0
    Catalogul de la Victoria Secret e GRATUIT.
  •  
    • 27 mesaje
    14 Apr 2004, 17:47
    0 0
    Si cum se poate intra in posesia unuia?
  •  
    • 27 mesaje
    14 Apr 2004, 17:50
    0 0
    care stie adresa sau cum se intra in posesia lor?
  •  
    • 509 mesaje
    15 Apr 2004, 12:40
    0 0
    www.viviennewestwood.com

    e geniala.
  •  
    • 33 mesaje
    16 Apr 2004, 14:27
    0 0
    catalogul de la victoria secrets e gratuit. trebuie doar sa va inscrieti si in maxim 2 saptamani ajunge in Romania.
  •  
    • 2234 mesaje
    16 Apr 2004, 14:29
    0 0
    ajunge pe naiba. m-am inscris acum 1 luna. si nexam catalog. plus ca stau in bucuresti nu la ututoaia din deal sa zici ca la mine nu ajunge posta.
  •  
    • 33 mesaje
    17 Apr 2004, 13:58
    1 0
    roxanica, imi pare rau ca nu ai primit catalogul. nu stiu ce sa zic.. poate le iau pe sarite. Eu am primit catalogul pentru editia de vara-primavara. Acum sunt curioasa daca o sa-mi trimita in continuare, sau se rezuma numai la unul singur.
    Oricum, ideea cu catalogul e ca e mai la indemana pentru noi sa-l rasfoim, ca pe o revista, decat sa incarcam paginile pe net.
  •  
    • 99 mesaje
    19 Apr 2004, 11:45
    0 0
    Roxanica, eu stau in afara orasului Iasi, cam la 15 km, deci la sat! Si a ajuns catalogul chiar inainte de Paste. Mai incearca. Sau sa stii ca mai e o varianta: cand stateam in oras, la bloc, aveam vecine tare "amabile" care imi suteau catalogul. Parca era greu sa mi-l ceara . Il luau pur si simplu din cutia postala. Sau poate si postasului ii place catalogul.
  •  
    • 129 mesaje
    20 Dec 2010, 09:00
    0 0

    Fetelor, daca va intereseaza ceva de pe site-urile din SUA,  ma puteti contacta.

     

    Ma gasiti pe blog

    http://blog-de-americanca.blogspot.com

     

    Pot sa va ajut sa cumparati de pe orice site american. Sunt la curent cu reducerile, cupoanele, ofertele promotionale etc. Nu intentionez sa ma imbogatesc. Indiferent ce vreti sa comandati, stabilim un comision micut, cat sa fiti si voi multumite si sa nu ma deplasez nici eu de pomana. Puteti alege produsele de pe net, iar eu sa le cumpar din magazin, ca sa economisim si taxele postale de la firma la mine. Taxele postale SUA-Romania sunt mari ce-i drept, insa se pot trimite colete cu vaporul. Eu ma pregatesc de ceva timp sa trimit ceva acasa si acum am aflat ca exista varianta asta. face cam o luna, dar costurile sunt mici. Mai ales daca va grupati mai multe, taxele o sa fie foarte mici.

     

    De asemenea, daca va intereseaza ceva si nu stiti pe ce site gasiti, puteti sa-mi scrieti. Va pot spune unde gasiti haine la preturi super bune. Sau daca sunteti fane H&M si nu aveti un magazin in apropiere (am inteles ca apar si in Romania in primavara), la fel, va pot ajuta. Au niste preturi fenomenale. Rochii super la 20$, bluze la 10$....

     

    Spor la cumparaturi si Sarbatori Fericite!

  •  
    • 129 mesaje
    20 Dec 2010, 09:02
    0 0
    deleted_userxyz said:
    ajunge pe naiba. m-am inscris acum 1 luna. si nexam catalog. plus ca stau in bucuresti nu la ututoaia din deal sa zici ca la mine nu ajunge posta.

     

     

    Ciudata faza cu catalogul. Cat locuiam in Romania, am comandat catalogul de mai multe ori si l-am primit mereu. E adevarat ca a durat mai mult de 2 saptamani. De cand sunt in SUA, tot incerc sa-l comand, dar nici pana in ziua de azi nu l-am primit

  •  
    • 1 mesaje
    20 Dec 2010, 14:55
    0 0
    Niste articole cu recomandari in materie de moda de Craciun stiti?
  •  
    • 45 mesaje
    20 Dec 2010, 18:43
    0 0
    vezi aici ca sunt beton seturile de Craciun de la Livi Corsetti. delicioase si ...... rele

    http://bit.ly/guTCrG

  •  
    • 5 mesaje
    27 Dec 2010, 14:37
    0 0
    Va invitam si pe cel mai nou site www.victoriaoutlet.ro unde veti gasi produse ale marilor designeri internationali cu reduceri de pana la -80%! Christian Dior, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen, Azzaro, Balmain, Balenciaga si multi altii!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Ian 2011, 03:36
    1 0

     buna,am incercat si eu sa imi comand catalogul de la Victoria's Secret dar nu am reusit..mi-am facut cont dar cand am dat la optiunea request a catolog am completat tot dar la oras si tara nu imi apar decat cele din sua si canada.....imi puteti explica mai bine si in amanunt cum pot comanda sua daca dor inregistrindu'ma il primesc??

     

     

    Va multumesc

  •  
    • 4 mesaje
    17 Ian 2011, 18:47
    0 0
    www.wix.com/lenkka/catalog
    haine la comanda dupa modelul si materialul dorit
  •  
    • 431 mesaje
    1 Feb 2011, 16:41
    0 0
    Mesaj şters de administrator