reumatolog bun Bucuresti

  •  
    • 287 mesaje
    10 Apr 2008, 20:50
    11 0
    dragi eve si domnilor de pe eva,
    va rog mult, daca stiti recomndati-mi un reumatolog f. bun si cabinetul privat unde il pot gasi in Bucuresti. Am nevoie pentru sotul meu care a dobandit niste probleme f.ff. serioase la glezne in urma unui meci de fotbal. Va mulumesc!
  •  
    • 4418 mesaje
    10 Apr 2008, 21:04
    6 4
    iti recomand cu mare caldura pe dr. conf. univ. Liviu Macovei de la Spitalul Cantacuzino. E un tip meticulos, plin de bun simt NU IA SPAGA deloc, da DELOC ! E un profesionist in domeniu, cu rabdare, buns imt si tot ce vrei. Il gasestoi la sectia medicala etj. 3 sau 4 al Spitalului Cantacuzino care e pe str Ion Movila (zona Pietii Galati). Iar ca tratamente ajutatoare iti recomand KINETIK GEL si VOLTAREN daca are dureri . Sananate si succese !
  •  
    • 287 mesaje
    11 Apr 2008, 16:49
    4 2
    multumesc mult chris!
    Stii cumva, imi trebuie trimitere? Pot sa intru la el oricand sau cum se procedeaza?E coada mare la usa doctorului si cand ar fi mai bine sa ma duc? Banuiesc ca nu face garzi, nu?Inca o data multumesc!!!
  •  
    • 4418 mesaje
    11 Apr 2008, 17:32
    0 0
    tipul nu face garzi, dar il gasesti dimineata la Cantacuzino. Pentru mai multa siguranta iti poti lua o trimitere de la medicul de familie unde sa specifice ca el trebuie s ate consulte adica sa itri dea trimiterea catre Reumatologie cantacuzino in atentia dr. Macovei. Succes si sanatate!
  •  
    • 287 mesaje
    11 Apr 2008, 23:47
    2 0
    multumesc chris!!
  •  
    • 7 mesaje
    13 Apr 2008, 11:16
    24 7
    Iti recomand cu drag un reumatolog de exceptie,Dr. Catalin Codreanu, il gasesti la Centrul de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia, Str.Thomas Masaryk, nr.5, tel.211.68.48. Daca nu poti ajunge la dansul (ptr. ca este si managerul spitalului), atunci intreaba de dna Dr.Daia Rodica - un medic excelent, bun si intelept.(tel.211.68.48, int.103, 104)...
    P.S..am lucrat 15 ani in acel spital..si toti medicii de acolo sut extraordinari..mai ales ca este singurul spital cu specific de reumatologie din toata tara.
    Multa sanatate..si te rog, daca ai nevoie de ceva..legat de acel spital..scrie-mi si te ajut cu placere.
  •  
    • 13910 mesaje
    13 Apr 2008, 12:03
    0 0
    summer, daca mai ai nevoie, daca nu ai rez., sa-mi zici.....
  •  
    • 287 mesaje
    15 Apr 2008, 15:49
    7 6
    inca nu am luat nici o haotarare ca al meu sot e cum stiti si voi. Nu zice ca nu merge, dar nici nu zice hai.Ma gandeam si as fi vrut ceva privat ca sa pot sa merg sambata pentru ca nu pot lipsi de la servici si singur nu se duce.Asa ca ar fi minunat daca as gasi, dar si cu recomandarile voastre.Tot aici pe net mi-am gasit cel mai bun ginecolog, minunata, asa cum isi doreste oricine.Va pup!
  •  
    • 1 mesaje
    5 Dec 2020, 11:09
    0 0
    Buna,Ma intereseaza urgent un dr reumatolog f competent care sa fie la o clinica privata in Bucuresti.
    Am nevoie pentru verisoara mea care e din Chisinau.Va rog cine cunoaste sa-mi scrie
    Cu multumiri,