Catastrofa...

  •  
    • 742 mesaje
    16 Ian 2019, 06:03
    0 0
    Pe zi ce trece îmi dau seama că s-a ales praful de sait,parca chiar se depășește măsură.
  •  
    • 687 mesaje
    9 Sep 2019, 07:14
    0 0
    N am mai intrat pe acest site de ani de zile, abia azi mi am amintit dar sincer, chiar se alege praful de forumuri si de tot pacat pt ca acum ani de zile, petreceam ore pe site si incet incet m-am lasat 
  •  
    • 742 mesaje
    11 Sep 2019, 09:22
    0 0
    Poky sunt foarte sigur că nu e un sait pierdut,cu trecerea timpului sunt tot mai multe probleme.Mai multe familii cu probleme,ce am perceput eu ..cum apărea o temă de discutat..acel om victimizat era repede transformat în agresor.Nu erau multe la număr acele persoane parcă fixate pe scaunul lor și-i nu era de înlocuit.Faccebok nu are putere să rezolve sau sa dezbată o problemă cum se făcea aici .Am cunoscut pe acest sait ..și dulce și sărat,discuții cu rost și fără rost,vorba aia..Nu cere nimeni o cană cu apă cînd plouă afară.Chiar eu personal ceream un sfat și printr-o conjunctură cineva se implică cu informații eronate care finalul e că am avut dreptate.Erau informații fără gram de adevăr ,se spune că timpul rezolvă toate problemele, oferă toate răspunsurile,dar să nu uităm că timpul e celai mare dușman al omului.Nu mai poate fii dat înapoi.