Irina Reisler a slabit 44kg!

  •  
    • 1 mesaje
    19 Mar 2008, 15:31
    0 0
    Si eu am aceeiasi problema, am tinut tot ce se putea in timpul curei slabeam,nu cat se spunea ca trebuia mai putin dar slabeam,am avut 58 de kg am ajuns la 64 si eram groasnic de demoralizata,am inceput sa tin cura cu herbalife a costat 6 milioane s-a vazut rezultate dar dupa ce am terminat cura am ajuns la 80 de kg in maxim 1 luna jumate,dupa aceea am incercat un medicament numit heritaje e-lite de zi am reusit sa slabesc 7 kg intr-o luna,am ajuns la 73 kg dupa aceea am intrerupt si m-am ingrasat doar4 kg intr-un an si am mancat foarte foarte mult,de 3 saptamani am iceput din nou si am slabit 4 kg dar sincer mananc absolut orice doar seara dupa ora 7 nu mai mananc nimic.Acest medicament se gaseste in farmacii se poate comanda de pe net.In farmacii se vinde la bucata eu zic sa incerci daca doresti pentru inceput iti cumperi doar pt 4-5 zile vezi cum te simti trebuie doar sa bei 2l apa pe zi,(iti ia pofta de mancare)si daca doresti continui acest tratament ,cel mai important e ca dupa acesta nu te ingrasi cum faci dupa cure si dupa alte medicamente de pierdut nu ai absolut nimic ramane la alegerea ta daca doresti sau nu sa incepi
  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2008, 12:21
    0 0
    buna, da-mi si mie prospectul ca as vrea sa cumpar si sa stiu inainte de a le lua despre ce e vorba...merci...
  •  
    • 1 mesaje
    15 Mai 2008, 20:28
    0 0
    sunt deabia in ziua a 2a si numai pot ....am dureri de cap groaznice ....imi tremura picioarele ..... si camera parca sa-r invarti cu mine am 1.70 si 65 de kg ....shi vreau neaparat sa slabesc ..toata lumea imi spune maiin gluma mai in serios ca sunt grasa ....si in fata celorlalte fete ma simt inferioara uneori ....din aceasta cauzaaaa...... ma ingrozeste insa gandul k nu o sa reusesc s slabesc .........
    dak reusesc ssa slabesc 10 kg ar fi perfect .........
  •  
    • 358 mesaje
    16 Mai 2008, 12:51
    1 0
    Cunosc pe cineva care a tinut regimul asta de 13 zile si a slabit si dupa ce l-a teminat,in total a slabit pana acum 26 de kg si avea in jur de 125-126,oricum se vede diferenta.El nu mananca paine nici dupa ce la terminat si sunt cateva luni de atunci,nu bea sucuri,nu mananca dulciuri,adica doar din cand in cand.
    In schimb,l-a tinut si prietenul meu dar s-a ingrasat imediat dupa ce l-a terminat si a mai tinut unul asta vara,atunci a ajuns la 85 de kg de la 100,Max plank se numeste regimul.
    Greseala lui a fost ca l-a tinut 2 luni nu 2 saptamani,asa cum trebuie si s-a obisnuit organismul cu el si a incput sa ia in greutate in ultimele saptamani de regim.
    Acum l-a inceput pe acela disociat,daca vreti sa vedeti ce rezultate a avut intrati pe topicul "regim disociat care da rezultate" o sa povestesc acolo.
    Va pup
  •  
    • 8 mesaje
    17 Mai 2008, 10:48
    0 0
    Irina Reisler a slabit f nesanatos, si fara cap! In primul rand nu e bine pt corpul tau sa slabesti mai mult de 3 kg pe sapt. si "regimurile" astea miraculoase sunt daunatoare.

    Pierzi saptamana asta sa zicem 5 kg, cum te lasi de dieta castigi 8 in plus. Atunci ce ai rezolvat? Pe langa faptul ca iti distrugi metabolismul, si nu te simti deloc bine, asa incet incep durerile de cap, care o sa devina tot mai dese, crizele de calciu + 3 kg in plus, asta minim.

    Vreau doar sa faceti comparatia intr-o dieta sanatoasa si una nesanatoasa, desii sunt sigura ca multe dintre voi va-ti risca sanatatea pt a fii mai slabuta.

    Incercati sa slabiti prin sport, prin miscare, nu sa va luati de la gura, luati-va de la gura dulciurile si mancarurile cu grasimi, nu vitaminele si proteinele de care aveti mare nevoie intr-o dieta.

    SLABITI SANATOS!
  •  
    • 1352 mesaje
    20 Mai 2008, 01:18
    0 0
    Chestia asta cu "dieta de schimbare a metabolismului" mi se pare un mit.Regimul asta e pur si simplu un regim hipocaloric,super hipocaloric chiar.Daca ai de unde slabi si il tii doua saptamani slabesti,dar daca dupa ce il termini mananci la fel ca inainte de regim,incepi sa pui la loc.Metabolismul ti se schimba in bine dupa ce eliberezi corpul de toxine si cand incepi sa faci sport(corpul invata sa arda mai mult).Dar cand te obisnuiesti sa mananci putin,se schimba in rau,pt ca si corpul se obinuieste sa arda putin "combustibil".
  •  
    • 1 mesaje
    16 Nov 2018, 22:24
    0 0
    Ne place să revizuim planurile de mâncare sălbatic populare, cum ar fi Dieta daneză. Ne-am uitat atent la ingrediente, efecte secundare și cercetare clinică.

    Mai mult, am examinat sute de recenzii de utilizatori pentru a obține partea lor din poveste. În acest moment, am compilat faptele pentru a vă oferi informațiile de care aveți nevoie.
    https://www.istoria.eu/revizuire-dieta-daneza-17-lucruri-pe-care-trebuie-sa-le-cunoasteti/
    Acest mesaj a fost editat de către DietaDaneza: 16 Nov 2018, 22:25
  •  
    • 39 mesaje
    5 Dec 2018, 10:45
    0 0
    Vând Regenon 25 mg
    Cutie 6o capsule
    Prospect in limba romană
    Expira in 2020
    Tel 0774966313
    250+ transport prin curier