cum sa nu-mi mai fie foame

  •  
    • 168 mesaje
    6 Sep 2011, 23:55
    0 1
    Kidokido, felicitari pentru succesul tau in lupta cu kilogramele in plus! Si eu sunt pe drumul cel bun, doar ca la mine a fost si efectul pastilelor slim&fit, nu numai dieta.
  •  
    • 168 mesaje
    26 Iul 2013, 21:09
    0 0
    eu eu eu !!! pot sa iti spun ffffffff sincer , am luat slim&fit si nu am mai avut senzatia de foame inca din prima sapt !! mi-au fost recomandate de catre nutritionistul meu
  •  
    • 260 mesaje
    11 Nov 2013, 22:36
    0 0
    RoxxRoxy said:eu eu eu !!! pot sa iti spun ffffffff sincer , am luat slim&fit si nu am mai avut senzatia de foame inca din prima sapt !! mi-au fost recomandate de catre nutritionistul meu

     
    Asta este cel mai bun inceput , sa ti se taie pofta de mancare. Asa cand vezi mancare nu mai poftesti sau gusti f putin  

  •  
    • 69 mesaje
    12 Nov 2013, 17:35
    0 0
    A incercat cineva Raspberry Ketones? Mi-as dori foarte mult sa incerc si eu, insa nu stiu daca are rezultate...am citit foarte mult, am vzut ca si DR. Oz il recomanda, asa ca va rog sa imi spuna cineva daca a incercat. Am auzit ca doar de la firmele americane sunt adevarate, si am gasit pe un site de supliemnente, bodytimero se numeste. Ce Spuneti, sa ma risc?