biserica sf.mina

  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2012, 23:01
    0 0
    oi si oaie este mmmmmmmmmmm
  •  
    • 1 mesaje
    18 Feb 2013, 19:00
    0 1
    jupaneasa said:Daca vrei sa tii acatistul Sf.Mina trebuie sa fii foarte constienta deoarece se poate intoarce cu rau;e foarte greu de tinut.
    Doamne ajuta!

     Buna! Am fost si eu la Biserica SF Mina,am vb cu preotul mi a spus sa citesc niste rugaciuni timp de 40 de zile si in acest timp sa merg la biserica lunea, vinerea ,sambata si duminica.eu nu pot sa merg timp de 40 de zile la biserica credeti ca se va intoarce impotriva mea sau nu o sa mi  se rezolve probleme?

  •  
    • 1 mesaje
    5 Mar 2014, 11:16
    1 1
    Buna fetelor, as vrea sa va spun (pt ca am promis ca asa  o sa fac daca o sa primesc ajutor) ce mi s-a intamplat de curand. Mai exact pe data de 09 02 2014 in urma unor intamplari , am ajuns sa nu mai am posibilitate sa imi platesc ratele la casa , am ramas in urma s cu intretinerea  in total datoriile adunate pana la data sus mentionata ajunsesera la o valoare de 5000 ron( cinci zec de miloane vechi). eram disperata cu adevarat, nu mai vedeam nic o scapare , administratorul ma intreba mereu can o sa platesc intretnerea , de la banca ma sunau in fiecare saptamana si im era frca sa nu pierd casa ( pe 20 februarie faceam 2 luni de neachitare a ratei s dosarul meu urma sa plece la fondul de garantare ) nu vreti sa stiti ce era in sufletul meu, pe data de 09 ca printro minune am ajuns la Sf Mina la biserica, am dat un acatist pt 40 de zile si am pus 10 ron pt ca mai mult nu aveam . Preotul mi-a spus ca pe toata perioada sa citesc acatistul Sfantului, la icoana facatoare de minunii m-am rugat pt a-mi recupera bani de la cumnatul nostru. pe care avea sa ni dea de aproape 2 ani. Credeti-ma ca in data de 20 februarie de dimineata cumnatul meu ne-a sunat sa ne dea o parte din bani, Nici acum nu imi vine sa cred, Toate lucrurile s-au ntamplat datorita ajutorului primit de la Sfantul Mina , cu adevarat este facator de minuni. Pt ajutorul primt atat de repede am cumparat un inelus de aur pe care il promisesem ca il duc la icoana daca ma va ajuta . Crede-ti si rugativa cand aveti nevoie de ajutor . mie mi-a ajutat Sfantul Mina si ii voi fi toata viata recunoscatoare s voi povesti tuturor despre minunea facuat mie. Doamne Ajuta pt fiecare  in necazurile pe care le aveti . sper sa va fie de folos minunea mea .
  •  
    • 5609 mesaje
    7 Mar 2014, 03:44
    2 0
    deea310 said:
    jupaneasa said:Daca vrei sa tii acatistul Sf.Mina trebuie sa fii foarte constienta deoarece se poate intoarce cu rau;e foarte greu de tinut.
    Doamne ajuta!

     Buna! Am fost si eu la Biserica SF Mina,am vb cu preotul mi a spus sa citesc niste rugaciuni timp de 40 de zile si in acest timp sa merg la biserica lunea, vinerea ,sambata si duminica.eu nu pot sa merg timp de 40 de zile la biserica credeti ca se va intoarce impotriva mea sau nu o sa mi  se rezolve probleme?

     
    Nu se intoarce nimic impotriva ta, numai ca ceea ce vrei sa ti se implineasca, nu se  vor indeplinii. Totul se obtine cu efort si daca nu o faci din inima si cu vointa, nu se va realiza! 

  •  
    • 4346 mesaje
    7 Mar 2014, 07:46
    2 0
    rugaciunile la Dumnezeu n au cum sa se intoarca impotriva ta...ca doar nu te rogi satanei!
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mar 2014, 23:06
    0 0
    Va rog sa-mi trimiteti rugaciunea de la jupaneasa pe adresa rosca_adriana_roxana@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    3 Aug 2014, 10:49
    0 1
    Va rog,vreau si eu acea rugaciune a jupanesei.E-mail daniela_gmn_office@yahoo.com.
    Multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    21 Apr 2017, 20:58
    1 0
    Jupaneasa vreau si eu rugaciunea pe barby_gile9@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    7 Dec 2017, 00:58
    0 0
    Bună as vrea sa ajung la Biserica Sf Mina însă nu stiu ce acatist si ce rugăciune sa scriu si sa spun ...Jupaneasa m ai putea ajuta cu trimiterea lor pe mail multumesc aici ai adresa randa.istrate@gmail.com
    Acest mesaj a fost editat de către randa: 7 Dec 2017, 01:00
  •  
    • 1 mesaje
    27 Apr 2021, 22:15
    0 0
    jupaneasa said:Ingrid,acum ca ai primit-o Domnul sa-ti ajute.Kevinica in stanga monitorului ,cum stai, scrie sus mesaje private, intri acolo si.....