biserica sf.mina

  •  
    • 3 mesaje
    27 Sep 2010, 10:29
    0 0
    Buna !
    am intrat si eu pe aici si am dat de cele scrise de tine. Poti sa ma ajuti sa inteleg despre ce fel de rugaciune ai scris? Ma intereseaza , deoarece am si eu ca tot omuletul probleme de rezolvat...

    Cu stima, Yolanditza
  •  
    • 3 mesaje
    27 Sep 2010, 10:32
    1 0
    draga Jupaneasa

    te rog din suflet ajuta-mi si mie cu aceste informatii pe adresa mea de mail acasalagheorghe@yahoo.com

    multumesc anticipat din tot sufletul meu

    yolanditza
  •  
    • 3 mesaje
    27 Sep 2010, 10:38
    0 0
    draga Ingrid, te rog din suflet trimite-mi si mie rugaciunea pe adresa de mail:
    acasalagheorghe@yahoo.com

    multumesc , yolanditza
  •  
    • 1 mesaje
    26 Oct 2010, 21:17
    0 0
    Buna seara, nu vreau sa te supar insa logica faptului ca nu tb sa fii fardata, rujata in biserica este ca atunci cand intri in biserica te duci intai faci matanii si saruti icoanele incepand din dreapta bisericii pana in stanga ( la iesire) si ai murdari fata sfintilor reprezentati in acele icoane. nu cred ca asta iti doresti sa faci. plus ca in biserica te comporti ca si cum ai fi la tine acasa pt ca biserica este casa tatalui nostru iar noi fii lui si nu cred ca acasa atunci cand ne facem seara rugaciunile in fata iconelor ne fardam intai si apoi ne punem in genunchi pt a ne ruga.
    te rog nu te supara pe mine este doar un sfat dat de preotul duhovnic atunci cand m-am dus pt prima data sa ma spovedesc si apoi sa primesc sfanta impartasanie. acest mesaj este pt deep_eyes
  •  
    • 4 mesaje
    1 Nov 2010, 14:51
    2 0
    Buna! Poti sa-mi trimiti si mie acea rugaciune? adresa mea de mail : alyna@ymail.com
  •  
    • 1 mesaje
    4 Mai 2011, 10:34
    0 1
    Jupaneasa as vrea si eu sa stiu pt ce este acea rugaciune si ce trebuie sa faci. Eu as vrea rugaciunea pe anastasia_anemarie@yahoo.com si poate imi spui mai multe.Am mare nevoie de ajutor acum.Multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    9 Mai 2011, 14:43
    0 0
    Buna ,as vrea sa primesc si eu acea rugaciune si ce trebuie sa fac,adresa mea alina_mihaela96@yahoo.com .MULTUMESC
  •  
    • 2 mesaje
    25 Iul 2011, 08:56
    2 0
    ingridd said:
    mask si onyx, v-am trimis pe mail , dar cu atasament, deci nu stiu sigur daca la mask a intrat ... te rog sa imi spui si daca nu e ok sa-mi lasi o adresa de yahoo

     

    buna, ingrid,

    te rog , poti sa-mi trimiti si mie rugaciunea despre care s-a scris pana acum in legatura cu sf Mina

    Multam mult 

    IP: micky_grecia

  •  
    • 2 mesaje
    25 Iul 2011, 09:03
    1 0
    va rog ,puteti sa-mi trimiteti si mie rugaciune..
    adresa mea este micky_grecia@yahoo.com
    Dumnezeu sa va ajute!!
  •  
    • 2 mesaje
    27 Oct 2011, 19:37
    0 0


     imite-mi si mie rugaciunea pe gina_diaconescu@yahoo.com


    Acest mesaj a fost editat de către mozelu: 27 Oct 2011, 20:08
  •  
    • 2 mesaje
    27 Oct 2011, 19:49
    0 0
    mozelu said:
    anita_mystica28 said:
    jupaneasa,ai si de la mine un MP.
    pls nu ma uita
    merci

     

     

  •  
    • 3 mesaje
    10 Nov 2011, 14:31
    0 0
    jupaneasa said:
    Daca vrei sa tii acatistul Sf.Mina trebuie sa fii foarte constienta deoarece se poate intoarce cu rau;e foarte greu de tinut.
    Doamne ajuta!

     

  •  
    • 3 mesaje
    10 Nov 2011, 14:33
    0 0
    jupaneasa said:
    Daca vrei sa tii acatistul Sf.Mina trebuie sa fii foarte constienta deoarece se poate intoarce cu rau;e foarte greu de tinut.
    Doamne ajuta!

     buna ma numesc mirela si ID-ul meu este calimero196@yahoo.com , te rog sa-mi trimiti si mie acea rugaciune pt indeplinirea dorintelor.

    multumesc

  •  
    • 11 mesaje
    23 Nov 2011, 21:25
    0 0

    Toata lumea cere acea rugaciune......vad ca se tot cere din 2008...insa  este cineva pe care aceasta rugaciuna a ajutat ?

  •  
    • 3 mesaje
    28 Nov 2011, 19:15
    0 0

    


    Acest mesaj a fost editat de către maryanna67: 9 Dec 2011, 08:50
  •  
    • 4346 mesaje
    29 Nov 2011, 08:46
    0 0
    cinela said:

    Toata lumea cere acea rugaciune......vad ca se tot cere din 2008...insa  este cineva pe care aceasta rugaciuna a ajutat ?

     

    toate rugaciunile ajuta si toti sfintii fac minuni( ca doar de aia au ajuns sfinti)...problema nu se pune daca rugaciunea a ajutat sau nu ci tine de persoana care o tine, cerinta lui sa fie spre folosul sufletului si sa se gaseasca sub har sfintitor..

  •  
    • 2 mesaje
    3 Dec 2011, 11:07
    0 0

    vreau si eu aceea rugaciune cu Santul Mina care tot se cere id meu este:mirela.dana66
    va multumesc frumos Doamne Ajuta


    Acest mesaj a fost editat de către mirela.dana: 3 Dec 2011, 11:10
  •  
    • 3 mesaje
    9 Dec 2011, 08:50
    0 1
    Am fost la Biserica Sf. Mina si am dat acatist pentru a gasi telefonul furat si faptasul si in mai putin de doua saptamani am recuperat telefonul iar faptasul si-a recunoscut fapta. Multumesc din suflet Sf. Mina pentru ajutorul dat.
  •  
    • 3 mesaje
    9 Dec 2011, 08:50
    0 0
    Am fost la Biserica Sf. Mina si am dat acatist pentru a gasi telefonul furat si faptasul si in mai putin de doua saptamani am recuperat telefonul iar faptasul si-a recunoscut fapta. Multumesc din suflet Sf. Mina pentru ajutorul dat.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Ian 2012, 21:54
    2 0
    Buna seara,
    As dori si eu acea rugaciune daca se poate, asta daca nu sunt prea insistenta.
    Adresa mea de mail este: cacuci_claudia@yahoo.com.
    O seara buna sa aveti.