Cosmeticiana/cosmetica buna in Cluj

  •  
    • 53 mesaje
    27 Nov 2007, 13:50
    1 0
    As dori sa ma duc la un tratament la o cosmetica si nu stiu ce sa aleg. Ati descoperit ceva bun? PLS help! Fata mea arata oribil in ultima vreme
  •  
    • 153 mesaje
    27 Nov 2007, 16:12
    0 2
    eu merg la o cosmeticiana in hasdeu si e f buna,iar preturile sunt super, un tratament facial costa 25 ron. lucreaza cu gama gerovital si aslavital.dar sunt mult mai bune decat cremele scume, asta am simtit-o pe pielea mea.salon alicia se numeste.
  •  
    • 53 mesaje
    27 Nov 2007, 20:24
    0 0
    Ai cumva un numar de telefon? Si stii cumva programul? Mersi
  •  
    • 153 mesaje
    28 Nov 2007, 10:29
    0 0
    0745512069
  •  
    • 53 mesaje
    28 Nov 2007, 19:53
    0 1
    multumesc mult
  •  
    • 75 mesaje
    2 Dec 2007, 22:45
    0 0
    eu inca nu am gasit un salon bun calitate pret dar pot sa spun unde sa nu mergeti ,in ghiorghieni pe str. alverna , e dezastru mi-a maltratat fata, am fost saptamana trecuta si inca nu mi s-au vindecat urmele de unghii.
  •  
    • 153 mesaje
    3 Dec 2007, 10:07
    0 0
    urme de unghii pe fata? nu pot sa cred ca in zilele noastre o cosmeticiana mai extrage cosurile cu mainile goale....pacat (
  •  
    • 75 mesaje
    3 Dec 2007, 16:06
    0 0
    si de epilat sa nu mai zic, tipa e putin in varsta dar am crezut ca are experienta. ea a zis ca nu mi s-a luat parul ca am revalid, cea ce e adevarat dar eu m-am mai epilat si a iesit super bine in alte parti chiar daca luam vitamine pt par
  •  
    • 153 mesaje
    3 Dec 2007, 16:12
    0 0
    ))nu pot sa cred!!! ce legatura are revalidul cu epilatul?
  •  
    • 75 mesaje
    3 Dec 2007, 18:35
    0 0
    ca i-a intarit radacina si nu a iesit la epilat, a fost in zona inghinala si arata ca naiba numai eu reuseam asa cand incercam singura. in fine o sa merg in alta parte pt a termina epilatul.
  •  
    • 75 mesaje
    3 Dec 2007, 18:39
    0 0
    fata e acum in reparatii saraca macar daca aveam un ten plin de cosuri mai ziceam dar tenul meu arata bine inainte de a merge la ea am doar cateva puncte negre si doream o curatire, eu am mai fost pt tratamente faciale la cosmetica dar ca asta nu am mai intalnit. cand m-am ridicat si am vazut fata toata rosie si cu sange am ramas masca si ea m-a intrebat e totul ok
  •  
    • 153 mesaje
    4 Dec 2007, 10:55
    0 0
    AHA, AM INTELES.BAFTA!
  •  
    • 153 mesaje
    4 Dec 2007, 14:06
    0 0
    sange? o doamne!!! si eu merg la cosmetica pt curatire, mi se roseste fata, dar dispare roseata in cateva ore si apoi tenul arata perfect.nu stiu ce sa zic....
  •  
    • 16 mesaje
    4 Dec 2007, 14:29
    0 0
    eu stiu o cosmeticiana buna recomandata de un dermatolog,lucreaza la sunshine vizavi de sora!intr-un gang imediat dupa banca bcr.
  •  
    • 2 mesaje
    14 Mar 2012, 16:36
    0 0
    Buna fetele..o cosmeticiana buna este in manastur la Salon Donna Center la Luminita eu la ea ma duc de 1 an de zile si sunt foarte multumita ....la epilat imi ia pana ultimul fir de par .....iar la tratamentele faciale....nu am cuvinte.....m-am dus cu o fata plina de de cosuri....si dupa 3 tratamente eram ca noua..in concluzie eu sunt foarte multumita si vo recomand cu placere si ca preturi sunt normale la manichiura chiar mi s-au parut mici comparativ cu preturile actuale 20 ron o mani curatat ojat...asa ceva nu am mai gasit de ani buni .....
  •  
    • 3 mesaje
    13 Mar 2013, 21:03
    1 1
    elle1985 said:As dori sa ma duc la un tratament la o cosmetica si nu stiu ce sa aleg. Ati descoperit ceva bun? PLS help! Fata mea arata oribil in ultima vreme

      iti recomand un salon bun din manastur pe strada ion mester se numeste Esteline,este un salon cu 13 ani experienta in spate si se lucreaza cu produse dermato-cosmetice si preturile sunt foarte bune raportandu-te la pret-calitate,este pe Ion mester il gasesti si pe fbk

  •  
    • 3 mesaje
    13 Mar 2013, 21:04
    0 0
    yupiii said:eu merg la o cosmeticiana in hasdeu si e f buna,iar preturile sunt super, un tratament facial costa 25 ron. lucreaza cu gama gerovital si aslavital.dar sunt mult mai bune decat cremele scume, asta am simtit-o pe pielea mea.salon alicia se numeste.

    Am ajuns si eu pe acolo dar,serviciile pe tratamente si machiaje sunt foarte slabute crede ma ca in general o crema scumpa nu este deageaba scumpa si rezultatele se vad dupa prima sedinta

     

  •  
    • 3 mesaje
    13 Mar 2013, 21:06
    0 1
    aimeaime said:eu inca nu am gasit un salon bun calitate pret dar pot sa spun unde sa nu mergeti ,in ghiorghieni pe str. alverna , e dezastru mi-a maltratat fata, am fost saptamana trecuta si inca nu mi s-au vindecat urmele de unghii.

      Iti recomand salonul Esteline din Manastur de pe ion Mester,este un salon cu experienta,au 13ani in spate si servciile sunt de calitate si preturile foarte bune

  •  
    • 1 mesaje
    28 Dec 2017, 19:19
    0 3
    salut! cea mai buna cosmeticiana este Liliana Barbu. Eu merg la ea de la 14 ani (acum am 30). Este extraordinara, face cosmetica medicala, mie mi-a facut un ten de invidiat de fiecare data(am un ten gras cu probleme, medicamentele date de dermatologi sunt o prostie, Lili a fost singura care mi-a facut un ten de portelan). Si stiti expresia aceea “nu pot iesi azi in oras ca sunt ca dupa cosmetica”, ei bine la ea nu exista, arati mai bine decat atunci cand ai intrat Foloseste produse de la Macon + unele din spania, toate super bune. Are multe tratamente inclusiv corporale foaaarte bune, eu merg la ea pt intretinerea tenului si pt drenaj la corp (acumulez apa) Daca e careva interesata eu cu mana pe suflet o ajut sa intre in contact cu ea
  •  
    • 14 mesaje
    15 Feb 2018, 05:40
    0 0
    elle1985 said:As dori sa ma duc la un tratament la o cosmetica si nu stiu ce sa aleg. Ati descoperit ceva bun? PLS help! Fata mea arata oribil in ultima vreme

     Buna, O recomand cu mare drag pe Diana de la salon Aphrodité.
    Si daca esti pasionata de makeup de invit pe canalul meu de youtube, Mon Rouge by Oana. Merci frumos, 

    https://www.youtube.com/channel/UCk8QF_WrEVM4wbXiHDmsvgA/videos?disable_polymer=1&spfreload=10