INELULU LUXOR !!!!!!!

  •  
    • 2794 mesaje
    9 Feb 2007, 17:06
    0 0
    Dar ce e Ciocanul lui Thor asta? :O
  •  
    • 1 mesaje
    25 Dec 2007, 23:06
    1 1
    pai....eu park tot l-as incerca..
    imi spui si mie de unde l-ai luat? si cat ai dat?
    k am pierdut foaia aia cu talonul...ms..astept rsp
  •  
    • 1 mesaje
    15 Sep 2008, 17:43
    0 0
    draga carmen57 vb despre inelul luxor pe care l-am comandat si eu
    si sa stii k al meu e reglabil dar l-am primit de la catrinel sandu o tipa care a prezentat o emisiune pe acasa.
    mie mi-a adus noroc in dragoste.
    dupa ce am primit inelul l-am cunoscut pe actualul meu sot si vreau sa-ti zic k e un sot exemplar
    de eva gabor nu prea stiu nik dak e serioasa sau nu dar cea care mi l-a trimis mie e.
    intr-o zi l-am uitat acasa si am plecat la munca iar cand am ajuns parca ma ardea locul unde a fost inelu iar cand m-am uitat am constatat k l-am uitat acasa, imediat ce am iesit de la munca am ajuns acasa si mi-am pus inelul iar senzatia de arsura a disparut.
    iar de la esmeralda am primit un ingeras din argint pe care il port sub forma de medalion si mi-a purtat numai noroc.
    am vrut sa vad dak e de la el sau nu si o perioada de 4 luni nu l-am mai purtat.
    am avut numai ghinioane, mi-am pierdut serviciul, nu ma mai intelegeam cu ai mei, cu cunoscutii parca nici nu existam si am hotarat sa-l pun inapoi si toate lucrurile au revenit la normal.
    te pup
    si astept vesti de la tine
  •  
    • 242 mesaje
    15 Sep 2008, 19:56
    1 0
    Nah, ca i-ai dat replica! Chiar daca au trecut 5 ani de cand a postat.
  •  
    • 1 mesaje
    5 Apr 2009, 05:29
    1 0
    Nu vreau sa va influentez, dar...DAR. E cazul sa puneti capac acestor escroci care ne vand porcarii pe bani multi, porcarii care nu aduc nimic bun. Sa va explic: daca vreti sa va angajati undeva directorul va va privi mainile: la vederea inelului Luxor, va stii ca are de-a face cu o telenovelista si o fraiera ieftina, credula si demodata. Nu da bine, stiu din experienta. Apoi, Esmeralda va incepe sa va trimita obiecte aparent de cult, dar de cult satanic mai degraba... adica idoli, bucati de cristal si chei magice (vb vine, chei ieftine, fara putere, doar grele si nasoale), Apoi inca ceva si tot asa....pana incep amenintarile:"daca nu mai cumperi inca ceva te va blestema steua lui nu-stiu-cine". NU-I MAI LASATI PE ESCROCI SA VA CONDUCA VIATA SI CREDINTA SI FINANTELE. Cat timp ii veti mai imbogati pe satanistii astia??? Doar Dumnezeu sau dumneavoastra insiva va puteti ajuta, prin munca si harnicie, curatenie, fapte bune, rugaciune (daca credeti), lumina, o viata sanatoasa, departe de superstitiile de tipul Evului mediu, cu vrajitoare si magie neagra. Inelul Luxor sper sa nu aiba putreri rele, ca de-ale bune SIGUR nu are. Nu are nicio putere. NOI avem puterea de a renunta la practici si credinte pagane. O zi buna va doresc! Si nu mai dati banii vostri si ai familiei pe catalina mustata.....ca va ia tot la..."mustatza", o nimeni! Cat despre catrinel sandu....nu are noroc in amor, asa ca daca voi ati avut, felicitari si SIGUR norocul vostru, ca si al meu, se datoreaza farmecului personal si seductiei, altor calitati personale ale fiecareia. Nicidecum inelului!
  •  
    • 1 mesaje
    25 Nov 2009, 18:52
    1 0
    stie cineva de unde pot comanda inelul luxor?l-am avut si totul s-a schimbat in foarte bine dar acum vreo sase luni l-am pierdut si de atunci viata s-a schimbat.plsss stie cineva de unde il pot comanda?
  •  
    • 2 mesaje
    8 Dec 2009, 12:27
    0 0
    Ce noroc cu internetu' asta
    Am citit si eu oferta in ziarul "Adevarul" la un pret de numai 39,90 lei si eram cat pe ce sa comand 1 pt mine si 1 pt sotul meu nu de altceva dar nu mai scapam de 'biroul de credit' desi nu avem datorii la nimeni
    Cat despre faptul ca ai fi fraiera stai linistita nu esti , mai ales cand vezi ca doamnei Catalina Mustata ii merge atat de bine de cand poarta acel inel...+ alte marturisiri ale altor doamne...e normal sa fii tentat sa obtii si tu 'inelul miraculos' fiintca de ce nu , intodeauna este loc de mai bine
  •  
    • 2 mesaje
    8 Dec 2009, 12:37
    0 0
    daly daca chiar vrei sa-l comanzi poti sa o faci la EXPRES BIROU OP 83 CP 11 Bucuresti Tel 021/203.98.90 dar daca nu ai 1 cupon din ceva revista sau ziar unde se face reclama nu stiu daca se poate. Bafta si sa-mi zici daca ai reusit si cum iti merge
  •  
    • 4 mesaje
    1 Feb 2010, 10:45
    0 0
    dalynamaria, daca chiar vrei sa comanzi inelul Luxor, poti sa o faci la EXPRES BIROU, O.P.83, C.P.11, Bucuresti, Tel 021/203.98.90, sau cauta cuponul din revista "Click pentru femei" de saptamana trecuta unde ii face reclama Catalina Mustata. O colega de-a mea il poarta tot timpul si ii merge destul de bine...si m-a convins si pe mine. Eu l-am comandat astazi telefonic...e mai comod asa....Bafta! Si sa avem noroc amandoua...
  •  
    • 176 mesaje
    1 Feb 2010, 11:20
    0 0
    daca dadeai un google de la inceput gaseai pe alte forumuri femei care se pland de asa zisul miraculos inel, la fel ca si la tine am inteles ca este un inel f mic si nu este dintr-un metal preios (aur,argint) cat despre faptul ca iti poate aduce noroc si fericire in casa nu stiu ce sa zic, mai de graba au fost fericiti cei care ti-au luat banii, eu nu cred in asemenea chesti, si eu primeam de la o clarvazatoare "Esmeralda" tot felul de scrisori in care mi se promitea anticiparea viitorului si in schimbul unei sume un "talisman norocos" si alte vrajeli sa o zic mai pe romaneste! sa aveti grija si cu produsele care apar la teleshopping sunt la fel de "eficiente"
  •  
    • 2 mesaje
    19 Feb 2010, 22:18
    1 0
    Buna tuturor, in legatura cu inelul luxor, eu am comandat ca na sunt mai naiva, dar nu am avut noroc pana acuma, il am de putin timp dar nu s-a schimbat cu nimic special viata mea. si in plus s-a decolorat e urat nu pot sa- l mai port. Am luat teapa, ganditi-va de doua ori inainte sa comandati acest inel eu nu am facut-o si imi pare rau. Daca cineva poarta acest inel si chiar ia adus noroc va rog sa ma informati si pe mine.Va multumesc.
  •  
    • 417 mesaje
    19 Feb 2010, 22:33
    0 0
    pe bune... mi se pare aproape sf ce citesc aici.
    normal ca nu s-a schimbat nimic, e o simpla tinichea. nu vreau sa te jignesc, dar exact asta e acel inel. nici nu stiu cum arata, dar e absurd sa crezi ca destinul tau sta intr-o porcarie de inel. daca vrei schimbare, mai bine, nu stiu, roaga-te sau asa ceva, daca esti religioasa, ma refer. eu asta as face.
  •  
    • 2 mesaje
    20 Feb 2010, 19:55
    0 0
    Da e penibil.......
  •  
    • 417 mesaje
    20 Feb 2010, 21:29
    0 0
    imi cer scuze inca o data daca te-am jignit cu ceva. am recitit ce am scris si am fost cam dura. adevarul e ca daca avem o dorinta foarte foarte mare si care intarzie sa se indeplineasca, noi, oamenii tindem sa credem aproape orice ar putea sa ne dea o mica speranta.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Ian 2011, 15:39
    4 0
    Eu l-am comandat de la un cuplu de bijutieri din Constanta, care face bijuterii deosebite din argint. Familia Parnic, Parnic Biju. Sunt foarte multumita de inel, este din argint, exact ca inelul original si costa doar 50 lei, iar transportul a fost 5 lei si in plus, pentru ca am facut la ei comanda, am primit si un inel foarte frumos cadou. Ca sa faceti o comanda puteti suna la 0763438231 sau le scrieti un mail pe adresa parnicnicoleta@yahoo.com. Ei ai si un site, unde puteti vedea poze cu inelul si va instruiesc si cum sa va luati masura degetului,apasati aici http://bijuteriiperleargint.wordpress.com/ sau copiati adresa . Sper ca v-am fost de folos.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Ian 2011, 15:41
    4 0

    La multi ani! Sa aveti un an plin de bucurii,sanatate si vise implinite!


    Acest mesaj a fost editat de către IonescuMirela1: 10 Ian 2011, 15:44
  •  
    • 1 mesaje
    5 Iul 2011, 21:32
    1 0

    imi pare rau sa va dezamagesc pe majoritatea , dar stiu persoane foarte apropriate care au acest inel`si chiar a dat randamente .. in momentul in care te afli in posesia unui astfel de inel trebuie sa si crezi ca poate face "miracole" degeaba il achizitionezi si il porti doar de dragu de al purta fara a crede in puterea lui ..

  •  
    • 4346 mesaje
    6 Iul 2011, 09:02
    0 1

    si de unde crezi ca vin asa zise[le miracole?????? de la diavol ca de la Dumnezeu sigur nu...iar Satana nu intarzie sa si arate "puterea"


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 6 Iul 2011, 09:05
  •  
    • 1 mesaje
    19 Feb 2012, 11:59
    1 0
    buna fetelor.vreau sa va spun ca nu sunteti singurele care au luat teapa cu esmeralda.Eu am comandat tarotul chinezesc si vreau sa va zic ca e o mare teapa.Oare nu exista cineva unde sa putem face reclamatie su sesizare?
  •  
    • 1 mesaje
    8 Iun 2012, 15:41
    0 0
    am comandat inelul,ce ziceti e vrajeala?
    il trimit inapoi?