produse farmasi

  •  
    • 150 mesaje
    30 Apr 2007, 22:51
    1 0
    De curand mi-am cumparat revista Joy si avea cadou o oja de la firma Farmasi de care nu am mai auzit pana acum si care e foarte buna(oja, ma refer).Iar in interior are si o reclama cu gama de machiaje..si au preturi ss mici.Intrebarea mea este urmatoarea: stii cineva unde se gasesc aceste produse in Bucuresti?
    Multumesc mult pt eventualele raspunsuri...
  •  
    • 121 mesaje
    30 Apr 2007, 23:02
    0 0
    hello! sunt ok si eu sunt multumita de oja am vazut ca sunt in auchan in supermarchet banuiesc ca si in cora le gasesti
  •  
    • 84 mesaje
    1 Mai 2007, 01:05
    0 0
    Da,da,da si eu vreau sa stiu unde gasesc farduri farmasi in Bucuresti.
  •  
    • 270 mesaje
    1 Mai 2007, 08:39
    0 0
    Mi-am luat o oja din supermarket si mi se pare de proasta calitate. Nu cred ca sunt extraordinare.
  •  
    • 150 mesaje
    1 Mai 2007, 11:01
    0 0
    din ce supermarket?
    si mai aveau si alte produse?
  •  
    • 270 mesaje
    1 Mai 2007, 11:15
    0 0
    Din Auchan. Mai aveau pudra, fdt, creioane, etc.
  •  
    • 53 mesaje
    2 Mai 2007, 09:40
    0 0
    am testat so eu produsele farmasi si nu sunt foarte incantata. sapunul lichid este sub orice asteptari.mi-a uscat mainile ingrozitor. si nici balsamul dupa ras nu e cine stie ce.....am insa si colege care sunt multumite de acest produse si isi cumpara in continuare. cred ca depinde de standardul fiecaruia si de tipul de piele...
  •  
    • 86 mesaje
    2 Mai 2007, 18:48
    0 0
    Eu mi-am luat un gel de dus cu cirese, din Cora, era vreo 3 ron, mirosea super, in schimb deshidrata pielea ca naiba. Am vazut ca scrub-urile pentru corp sunt prea lichide, mie imi plac cele cremoase, asa ca nu mai folosesc nimic de la ei. Bine, am si eu un lac de unghii transparent de la Joy, ala n-are de ce sa strice...
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mai 2007, 17:40
    0 0
    Buna dya, intr-adevar sunt foarte bune produsele din gama Farmasi, gama este foarte variata... Eu mi-am cumparat produse din auchan, cora si din urmatoarele magazine:MiriCristi SRL in P-ta Obor intrarea Teiul Doamnei nr.1,Victoria Best Str. Jiului nr.67,Madanif Str. Unitatii nr.20 si in complexul Dragonul Rosu.....
  •  
    luz
    • 2 mesaje
    23 Apr 2019, 18:26
    0 0
    dya1403 said:De curand mi-am cumparat revista Joy si avea cadou o oja de la firma Farmasi de care nu am mai auzit pana acum si care e foarte buna(oja, ma refer).Iar in interior are si o reclama cu gama de machiaje..si au preturi ss mici.Intrebarea mea este urmatoarea: stii cineva unde se gasesc aceste produse in Bucuresti?
    Multumesc mult pt eventualele raspunsuri...

     

  •  
    • 3 mesaje
    6 Iul 2019, 00:23
    3 0
    Va puteți înscrie aici - https://catalogfarmasi.com/inscriere Si aveti si reducere de 23- 30%. La prima comanda puteti lua kitul start la doar 50 de lei si contine vreo 12 produse. In primele 4luni de la înscriere la o comanda de minim 150 de lei primiti cate un cadou.