pastile impotriva foamei

  •  
    • 30 mesaje
    21 Apr 2007, 20:02
    0 1
    Nu inteleg de ce atata secretomanie cu numele ceaiului. Daca nu vroia sa dea detalii trebuia sa nu posteze nimic.
    Pt Rorox: Dupa tratamentul cu Reductil ti-ai pastrat greutatea?Ma gandeam ca dupa ce revii la un regim normal vor aparea si kg ... din nou.
    Apropo, Reductilul s-a ieftin f mult. Inainte o cutie era 2.500.000 si acum e doar 800.000. Stiti de ce?
  •  
    de
    • 20 mesaje
    21 Apr 2007, 20:10
    0 0
    nu..de ce?
  •  
    • 552 mesaje
    21 Apr 2007, 20:51
    0 0
    datorita faptului k am intrat in UE si s-au scos taxele

    nu vad de ce kg pierdute in timpul tratamentului ar reveni dupa-rolul pastilelor este sa inhibe senzatia de foame.Si ma gandesc ca odata ce ti-ai ivatzat stomacul cu o cantitate mai mica de hrana,procedezi la fel si dupa inkeierea tratamentului.
  •  
    • 8 mesaje
    21 Apr 2007, 22:12
    0 0
    nu e secretomanie cu ceaiul nu am timp si ceaiul nu se gaseste in farmacii ci numai la nr.acela de telefone un amestec de plante "MENSUNOB" facut de un medic VERESS de la sibiu azi pe etno a fost din nou prezentat si pret si tot urmariti si altceva nu numai ce se scrie aici este contraindicat celor ce au diabet si.. da_ti telefon si intrebati are si adresa de mail:nicotinstop@gmail.com.,Multumesc
  •  
    • 891 mesaje
    28 Sep 2007, 23:31
    0 2
    Am lua Reductil 5 luni de zile si intr0-adevar reducea apetitul...insa spre seara,mai ales noaptea cum stau eu,efectul se diminua.
    As vrea ceva pe care sa-l pot lua efectiv atunci cand simt ca imi este foame,cu precadere seara,cand mi-am propus sa nu mai mananc.
  •  
    • 113 mesaje
    1 Oct 2007, 12:03
    0 0
    PTR.INHIBAREA SENZATIEI DE FOAME
    Diomfibra , se gaseste la plafar: Supliment de fibre vegetale insolubile si solubile in dieta.Comprimate masticabile. Produs dietetic.(FIBRELE CONTRIBUIE LA INDEPARTAREA SENZATIEI DE FOAME ,accelereaza tranzitul intestinal si previn aparitia cancerului de colon.Fibrele solubile contribuie la scaderea nivelului de colesterol din sange si a glicemiei.
  •  
    • 16 mesaje
    6 Ian 2019, 12:40
    0 0
    bellina said:Evelor,ce pastile ar fi recomandate pt inhibarea senzatiei de foame?In ultimul timp mananc ft mult cantitativ,in special in a2a parte a zilei. ...si va dati seama ce repercursiuni sunt!
    Mi-e teama de medicamente gen REDUCTIL,REGENON pt ca au efecte adverse cam neplacute(printrecare si depresii)
    Ceva mai..natural stiti?(gen clarinol)

     


    Buna Bellina, printre cele mai bune pastile impotriva senzatiei de foame care taie pofta de dulce sunt Capsiplex, Proactol, Green Coffee plus, Garcinia Cambogia si Thermacuts. Toate acestea contin extracte naturale recunoscute pentru eficienta lor de a stopa pofta de mancare si rontaiala.

    Pe langa inhibarea apetitului mai ai si alte beneficii. Astfel de suplimente ajuta in accelerarea metabolismului care faciliteaza o ardere a grasimilor mai rapida. De asemenea ofera si un surplus de energie care este binevenit pentru a incepe sa faci si un pic de miscare. Dupa amiaza poti sa iesi la o plimbare sau o scurta alergare in parc. Toate astea or sa iti ia gandul de la mancare.

    Cu toate astea, daca vrei sa te apuci de treaba, in primul rand trebuie sa intelegi ca aceste pastile de slabit sunt ajutatoare in regimul tau de dieta si va trebui sa un pic mai atenta si la ce mananci. Ca sa reusesti sa slabesti chiar trebuie sa iti schimbi modul de viata, incepe cu pasi mici. Aici gasesti mai multe informatii despre cum sa folosesti o parte din unele medicamente naturiste pentru scaderea poftei de mancare https://pastilaslabit.ro/inhibitor-capsule-apetit-foame-dulce/