Clarvazatoarea din Iasi VALENTINA

  •  
    • 16 mesaje
    30 Mar 2007, 21:16
    4 0
    Ajutati-ma va rog stie cineva de aceasta clarvazatoare oarba din iasi:VALENTINA GARLEA.Vreau sa stiu daca a mai fost cineva si ceea ce a zis a fost adevarat!!!!!!am aflat ceva grav despre matusa mea si vreau sa stiu.....va multumesc anticipat....sunt disperata.........
  •  
    • 683 mesaje
    30 Mar 2007, 23:08
    1 0
    Iti pot spune unde o gasesti daca asta te intereseaza, sunt mai multe cabinete acolo, eu avand treaba la un alt medic.
    Am avut pe cineva apropiat din familie acum cativa ani care a apelat la ea. Tarif exagerat de mare, profitand de disperarea in care este omul si n-a spus nimic relevant...bani irositi.
    Poti intreba de tarife, te poti programa, decizia iti apartine. Dar cred ca vei auzi povesti. De preturi ce sa mai zic! Daca mai vrei info, scrie-mi pe privat.
  •  
    • 16 mesaje
    31 Mar 2007, 11:03
    2 0
    matusa mea a fost la valentina si ia spus un lucru ingrozitor ca nu va mai prinde sfarsitul de an ca are cancer ,noduli multi la san etc.vroiam sa stiu daca ceea ce ia spus cunostiintei tale s-a adeverit,daca trebuie sa ma sperii atat de tare..daca chiar are harul asta sa vedem ce putem face sa o aduc la bucuresti sa-si faca analizele la fundeni etc(mi-e frica sa nu cad in situatia in care sa nu cred un lucrul rau pe care nu l-ai vrea nicicand sa crezi si sa cad in neglijenta si sa nu fac nimic pt matusa mea)
  •  
    • 16 mesaje
    31 Mar 2007, 19:31
    0 0
    chiar nu stie nimenii ajutati-ma!!!!!!!!!!!!!
  •  
    610
    • 490 mesaje
    31 Mar 2007, 19:48
    0 0
    DAR MATUSA TA A FOST AL DR?CHIAR CREDETI CE SPUNE O CLARVAZATOARE ?NU ATI VZ SI CATI NEBUNII VIN LA OTV,
    STIU O PERSOANA CARE UN DR I-A ZIS CA MOARE SI A CUMPARAT LOC DE VECI FIICA EI ,BOLNAVA NU STAI CE ARE. SI DE ATUNCI AU TRECUT 7 ANI SI EA NU MAI MOARE.
  •  
    • 16 mesaje
    31 Mar 2007, 20:28
    0 1
    Da ai dreptate asa gandeam si eu dar a spus unele lucruri despre personalitatea ei care nu avea de unde sa le stie- noi nu am spus nimic...ceva legat de aura sa care o determina sa se comporte exact cum e ea....nu stiu ce sa mai cred de aia sunt disperata si eu as vrea sa fie doar un vis urat
  •  
    • 683 mesaje
    31 Mar 2007, 22:10
    0 0
    Plantuta, in cazul nostru nu s-a adeverit nimic. In plus ruda mea este acum bine mersi, sanatoasa.
    Pentru un diagnostic cert de ce nu mergeti la un ecograf bun si la un medic care sa confirme sau sa infirme diagnosticul?
  •  
    • 16 mesaje
    1 Apr 2007, 09:45
    0 0
    Voi merge dar vroiam sa stiu asa ce ma asteapta,oricum ceea ce m-a dat peste cap e ca ia spus niste lucruri personale care tin de felul ei de a fi care erau adevarate si nu avea de unde sa le stie....acest aspect da o puternica veridicitate la ceea ce a spus si deea mi-e atat de frica...as vrea sa-mi spuna cineva ca e o impostoare ca si lui ia spus o boala grava si ca au trecut un nr de ani si el e bine merci.....
  •  
    • 1151 mesaje
    1 Apr 2007, 11:52
    0 1
    ti-au spus deja 2 eve ca e impostoare, ca a dat pronosticuri false!
    daca vrei sa afli adevarul , mergi cu matusa ta la doctor!!!!
    nu pot sa cred ca in anul 2007 inca mai credem in puteri magice .....
  •  
    • 1552 mesaje
    1 Apr 2007, 14:09
    0 0
    nu spune tot timpu adevarul mai nimereste si ea,trecutul il poti afla dar viitorul nu.
    daca ii spunea aia o sa mori maine ce facea?scuza-ma ca sunt dura dar prea crezi toate mincinoasele.
  •  
    • 279 mesaje
    1 Apr 2007, 15:29
    0 0
    ti-a spus asa ca sa va sperie, ca sa apelati la ea ca sa ii "curete aura" matusii tale, ca sa va mai duceti in sedinte in care sa "alunge raul" si sa o "vindece" ca numai ea stie din ce cauza si numai ea poate bla.bla, ca sa va ia o gramada de bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    6 Dec 2021, 11:53
    0 0
    Buna ziua Are cineva numărul de telefon al doamnei Valentina ? Va mulțumesc