Ciorapi pantaloni barbati

  •  
    • 2 mesaje
    2 Dec 2018, 02:44
    1 0
    Salutare! Am 21 de ani. Au inceput sa vina frigurile si eu incep sa nu mai suport deja. Imi ingheata foarte tare picioarele. Port de obicei jeansi si acestia tin foarte frig. Prietena mea imi tot zice sa imi cumpar si eu o pereche de dresuri sa iau pe sub pantaloni. Ideea e ca mi-a dat intr-o zi de a ei negri mai subtiri si chiar au avut ceva efect si sunt si comozi. Credeti ca este ok sa imi cumpar si eu asa ceva pentru temperaturile acestea asa joase?
    Acest mesaj a fost editat de către Geo989: 2 Dec 2018, 02:45
  •  
    • 15 mesaje
    25 Dec 2018, 00:23
    1 0
    Nu sunt pentru tine.Parerea mea e sa incerci clasicele izmene.Sunt mai potrivite pt barbati decat ce vrea prietena ta.
  •  
    • 2 mesaje
    30 Dec 2018, 04:14
    2 0
    Izmenele sunt si demodate si sefac multe cute pe sub blugi de ex. Si arata foarte naspa. In schimb cu ciorapii sunt perfecti. Nu iti imagina ca mi-am luat de aia subtiri ca nu as vedea rostul. Am luat grosi negri netransparenti. M-am gandit si la niste colanti dar am zis ca e mai ok niste ciorapi ca tin mai cald si la laba puciorului. Aata e parerea mea. Plus ca nu stie nimeni ce port eu pe dedesubt.
  •  
    • 15 mesaje
    13 Iun 2019, 00:14
    0 0
    Geo989 said:I

     Parerea mea e astea sunt pentru domnisorae,doamne .Eu am o fetita si un baiat  .Niciodata nu m-am gandit sas-i dau baiatului asa ceva.|arna in zilele mai friguroase ii dadeam sa poarte pe dedesupt ori panaloni de trening sau chiar unii de pijama.Niciodata nu sa plans ca-l deranjeaza.
    Parerea e daca tot nu vede nimeni poti incrca cu trenig sau chiar cu pijama e mai barbatesc oricum,daca nu-ti plac izmenele.

  •  
    • 41 mesaje
    13 Iun 2019, 03:40
    0 0
    Geo989 said:Salutare! Am 21 de ani. Au inceput sa vina frigurile si eu incep sa nu mai suport deja. Imi ingheata foarte tare picioarele. Port de obicei jeansi si acestia tin foarte frig. Prietena mea imi tot zice sa imi cumpar si eu o pereche de dresuri sa iau pe sub pantaloni. Ideea e ca mi-a dat intr-o zi de a ei negri mai subtiri si chiar au avut ceva efect si sunt si comozi. Credeti ca este ok sa imi cumpar si eu asa ceva pentru temperaturile acestea asa joase?

     Eu zic ca nu te reprezinta,peste cativa ani nici vei vrea sa auzi de asa ceva,cred ca a fost o fantezie de moment.Asa ceva nu sunt pentru voi barbatii cel putin mie nu mi ar place sa l vad pe barbatul meu in asa ceva , l-as trimite la doctor 

  •  
    • 1 mesaje
    10 Nov 2019, 09:07
    0 0
    Poti alege de aici pantaloni grosi care sa te apere de frigul iernii https://sitedehaine.info