Lipsa placerii in timpul contactului vaginal

  •  
    • 1 mesaje
    7 Oct 2018, 23:10
    0 0
    Buna,am 18 ani si mi-am inceput viata sexuala cu partenerul meu acum 3 luni ,primul contact a fost dureros dar asta stiu ca este ceva normal.Problema mea sau a noastra consta in faptul ca atunci cand partenerul meu ma penetreaza vaginal eu nu simt nici un fel de placere,la inceput doare putin dar dupa nu simt decat un dute vino si cam atat,nu simt placere 
    Mentionez ca partenerul meu este intelegator si discutam despre asta si chiar si el cauta solutii...este rabdator cu mine iar preludiul dureaza ,nu se repezeste 
    Eu simt placere si ajung la orgasm doar daca el imi stimuleaza clitorisul oral sau cu degetele 
    Ce ar trebui sa fac ca sa simt si eu placere vaginala in timpul actului sexual?
  •  
    • 31 mesaje
    18 Oct 2018, 10:42
    0 0
    Pentru o crestere a apetitului sexual se poate apela si la suplimente gen femax. Produsele de genul asta sunt din extracte de plante si pot ajuta la asa ceva.

  •  
    • 742 mesaje
    19 Oct 2018, 10:39
    0 0
    E bine că totuși ajungi la orgasm,de nu ajungeau la orgasm...numărai oi noaptea,.Sunt foarte multi factori să simți ce vrei tu.Aveti răbdare unul cu altul,timpul rezolva problema voastră !