Buzzstore

  •  
    • 1 mesaje
    3 Oct 2018, 13:03
    0 0
    Buna fetelor! Doresc sa va impartasesc cadoul de care am avut parte recent de la Buzzstore Romania! Am fost selectata sa particip la campania de testare produse Tefal Rowenta si am primit fierul de cacalt Tefal Ultragliss anti calcar FV 4960 si chopper manual Tefal. Ceea ce pot spune cu siguranta este ca i-am recomandat mamei mele acest fier de calcat iar a doua zi si l-a achizitionat ca sa le putem testa impreuna. Suntem super multumite de el! este foarte usor de folosit, are multe functii extra fata de fierul meu Tefal vechi, calca bine orice fel de material si se incalzeste maxim in cateva secunde!! Iar despre chopper pot spune atat: Nu am mai avut nevoie sa folosesc un cutit pentru tocat legumele si carnea in casa mea! Recomand cu drag oricui aceste produse noi si minunate, va asigur ca nu veti regreta deloc!Va pup, Andreea
  •  
    • 1 mesaje
    14 Oct 2018, 15:39
    0 0
    si eu am primit materialele de la Vipoo si suntem sper mulțumiți de ele. Au un miros extraordinar care persista câteva ore în baie. Ne bucurăm că am fost norocoși si selectați. De acum vom cumpara numai acest timp de produse. Vipoo Fresh Lemon and Lavander