Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze

  •  
    • 5 mesaje
    16 Sep 2018, 11:31
    0 1
    Bună ziua , astăzi m-am decis să vă ajut și pe voi , am vazut că tot mai multă lume caută să meargă la vrăjitoare din diferite motive , fiecare are câte o problemă , dar majoritatea din noi am fost țepuiți de scârbele astea de pe net chiar și eu am fost păcălit de 1100 lei , după lungi căutări , am găsit și eu o femeie învârstă , care chiar are puterea să vă ajute , vă spun din suflet că am vazut cu ochii mei când mi l-a scos prin ou , mi-am scris numele și într-un bol a pus o cheie și când a pocnit mi-a scos ca un fel de șarpe negru din ou , de când am fost la ea aproximativ 2 saptamâni, lucrurile încep sa-mi meargă bine , care e interesat sa-mi spună și ii dau mesaj , tot ce vă rog e sa spuneți că sunteți trimiși de mine , și nu mai cautați fraților pe net că toate scârbele astea mănâncă doar bani și nu lucrează , cineva care știe să lucreze , nu se arată pe net.. o zi faină și sper că vă pot vi de ajutor , țin să precizez că nu sunt rudă sau ceva cu aceea persoană , dar ma ajutat și vreau să o ajut și eu la rândul meu și în aceelași timp și pe voi care cautați de multă vreme , fiindcă știu cum e să cauți și sa nu-ți spună nimeni.. femeia nu lucrează prin telefon doar dacă mergi la ea acasă eu unul cel puțin nu regret că am mers 450 de km
    Acest mesaj a fost editat de către MCalinM: 16 Sep 2018, 16:47
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Sep 2018, 12:44
    0 0
    In ce sens iti merge bine?
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Sep 2018, 22:34
    0 0
    MCalinM said:

     

    Eu am pus o intrebare simpla. In ce sens iti merge bine?

    Nu trebuie sa-mi dai adresa ei.

  •  
    • 4 mesaje
    21 Sep 2018, 00:13
    2 0
    O adresa ne poti da? Te rog mult, chiar as avea nevoie
    Multumesc
  •  
    • 13 mesaje
    13 Oct 2018, 12:36
    0 0
    Pentru Ecaterinja.ti am trimis mesaj
  •  
    • 3 mesaje
    9 Feb 2022, 16:31
    0 0
    MCalinM said:Bună ziua , astăzi m-am decis să vă ajut și pe voi , am vazut că tot mai multă lume caută să meargă la vrăjitoare din diferite motive , fiecare are câte o problemă , dar majoritatea din noi am fost țepuiți de scârbele astea de pe net chiar și eu am fost păcălit de 1100 lei , după lungi căutări , am găsit și eu o femeie învârstă , care chiar are puterea să vă ajute , vă spun din suflet că am vazut cu ochii mei când mi l-a scos prin ou , mi-am scris numele și într-un bol a pus o cheie și când a pocnit mi-a scos ca un fel de șarpe negru din ou , de când am fost la ea aproximativ 2 saptamâni, lucrurile încep sa-mi meargă bine , care e interesat sa-mi spună și ii dau mesaj , tot ce vă rog e sa spuneți că sunteți trimiși de mine , și nu mai cautați fraților pe net că toate scârbele astea mănâncă doar bani și nu lucrează , cineva care știe să lucreze , nu se arată pe net.. o zi faină și sper că vă pot vi de ajutor , țin să precizez că nu sunt rudă sau ceva cu aceea persoană , dar ma ajutat și vreau să o ajut și eu la rândul meu și în aceelași timp și pe voi care cautați de multă vreme , fiindcă știu cum e să cauți și sa nu-ți spună nimeni.. femeia nu lucrează prin telefon doar dacă mergi la ea acasă eu unul cel puțin nu regret că am mers 450 de km

     

    Vreau si eu detalii