Am nevoie de părerile voastre

  •  
    • 3 mesaje
    3 Sep 2018, 23:40
    0 0
    Buna seara dragi mei!In urma cu câteva zile am cunoscut un băiat cu 8 ani mai mic decât mine ,a fost pur si simplu o coincidenta sa ne întâlnim ,m-a văzut foarte puțin si după m a căutat pe Facebook ,el imi spune ca își dorește ceva serios cu mine dar eu ma gândesc la diferența de vârsta dintre noi ...sincer mi-ar fii Rușine de familia lui si familia mea cu toate ca em imi place foarte mult si din cate am văzut e un băiat la locul lui si foarte cuminte...vreau sa va specific ca am 31 de ani.nu știu ce sa fac ...pana in momentul de fata am avut numai eșecuri in dragoste .
    Acest mesaj a fost editat de către Maria_maria8725: 3 Sep 2018, 23:41
  •  
    • 87 mesaje
    4 Sep 2018, 16:37
    1 0
    Nu cred ca diferenta de varsta conteaza. Este posibil sa iasa ceva frumos.
  •  
    • 115 mesaje
    5 Sep 2018, 00:01
    0 0
    Buna,

    Daca e destul de matur la 23 de ani atunci cred ca e ok. Sper insa sa nu fii dezamagita pentru ca barbatii in general se maturizeaza cu adevarat in jur de 30 de ani. Exista si exceptii desigur.

    Succes!
  •  
    • 742 mesaje
    5 Sep 2018, 01:41
    1 0
    După părerea mea ..drumul e bun,bafta !!
  •  
    • 3 mesaje
    6 Sep 2018, 21:35
    0 0
    Va mulțumesc
  •  
    • 742 mesaje
    8 Sep 2018, 02:49
    0 0
    LA MULTI ANI ,,!
    Ce-ți spune inima ?Deschide-ti inima și nu vei regreta !
  •  
    • 30 mesaje
    8 Sep 2018, 21:53
    0 0
    Maria_maria8725 said:Buna seara dragi mei!In urma cu câteva zile am cunoscut un băiat cu 8 ani mai mic decât mine ,a fost pur si simplu o coincidenta sa ne întâlnim ,m-a văzut foarte puțin si după m a căutat pe Facebook ,el imi spune ca își dorește ceva serios cu mine dar eu ma gândesc la diferența de vârsta dintre noi ...sincer mi-ar fii Rușine de familia lui si familia mea cu toate ca em imi place foarte mult si din cate am văzut e un băiat la locul lui si foarte cuminte...vreau sa va specific ca am 31 de ani.nu știu ce sa fac ...pana in momentul de fata am avut numai eșecuri in dragoste .

      Varsta e doar un numar. Traieste-ti relatia frumos si bucura-te de prezent, viitorul e intotdeauna incert

  •  
    • 366 mesaje
    10 Sep 2018, 15:40
    0 0
    Maria802 said:
    Maria_maria8725 said:Buna seara dragi mei!In urma cu câteva zile am cunoscut un băiat cu 8 ani mai mic decât mine ,a fost pur si simplu o coincidenta sa ne întâlnim ,m-a văzut foarte puțin si după m a căutat pe Facebook ,el imi spune ca își dorește ceva serios cu mine dar eu ma gândesc la diferența de vârsta dintre noi ...sincer mi-ar fii Rușine de familia lui si familia mea cu toate ca em imi place foarte mult si din cate am văzut e un băiat la locul lui si foarte cuminte...vreau sa va specific ca am 31 de ani.nu știu ce sa fac ...pana in momentul de fata am avut numai eșecuri in dragoste .

      Varsta e doar un numar. Traieste-ti relatia frumos si bucura-te de prezent, viitorul e intotdeauna incert

       Unde  mai  pui  ca o  sa  ai  morcov  crud  mult  timp!

  •  
    • 366 mesaje
    10 Sep 2018, 15:41
    0 0
    crysttal_2007 said:Nu cred ca diferenta de varsta conteaza. Este posibil sa iasa ceva frumos.

     Este  relativ!

      Daca  tu  ai  25  si  el  55 , cand  tu  o  sa  ai  40 , si  o  sa  "arzi  in  flacari" , el  s  ar  putea  sa  fie  oale  si  ulcele!0

  •  
    • 30 mesaje
    23 Sep 2018, 08:39
    0 0
    omulcumartoaga said:
    crysttal_2007 said:Nu cred ca diferenta de varsta conteaza. Este posibil sa iasa ceva frumos.

     Este  relativ!

      Daca  tu  ai  25  si  el  55 , cand  tu  o  sa  ai  40 , si  o  sa  "arzi  in  flacari" , el  s  ar  putea  sa  fie  oale  si  ulcele!0

     Asa e! Bine punctat