Ten uscat

  •  
    • 1 mesaje
    18 Iul 2018, 01:13
    0 0
    Hei...eu sunt Meli. Am nevoie de niste sfaturi si ma gandesc ca mai sunt fete,femei ca mine care sunt in aceeasi situatia. Am o problema mica sau mare cred cu tenul meu. Am un ten foarte uscat, orice folosesc nu este îndeajuns de hidratant pentru tenul meu. Am utilizat tot felul de creme inclusiv ulei de agran si de cocos creme de noapte de zi fie avon fie oriflame sau navage,recoveryoil niveacare au o hidratare intensă și fără rezultat, tin sa precizez ca utilizeze fond de ten zilnic. Am schimbat intr-un an 5 fonduri de ten pana sa l gasesc pe cel potrivit dar imi usuca pielea. Credeti ca fac ceva gresit? Ce ar mai trebui sa folosesc ca da i dau tenului meu asa-zisa hidratare pe care mi o tot cerșește ce ceva timp? Ati folosit masti pentru fata care v-au hidratat tenul îndeajuns? Multumesc.
  •  
    • 21 mesaje
    26 Iul 2018, 11:12
    0 0
    Buna! Ar trebui sa folosesti un fond de calitate, care iti hidrateaza pielea. Eu am aceeasi problema cu tenul uscat si am descoperit un fond de ten de pe Beauty One Shop. Acum tenul meu este hidratat si ma bucur de un ten frumos.
    Acest mesaj a fost editat de către lauramateiu1992: 26 Iul 2018, 11:12