EXPERIENTA MEA LA GHICITOARE

  •  
    • 2 mesaje
    24 Iun 2018, 14:17
    0 1

              Ca prima vizita, gasesc cu greu o ghicitoare fiabila pe acest forum. Parerile sunt contradictorii, sau impartasite. Descid aceasta discutie cu speranta ca veti publica experientele voastre cu cateva detalii despre persoana la care ati apelat, pentru a ajuta alte persoane care au nevoie de raspunsuri clare, si de a le ferii de asa zise ghicitoare/clarvazatoare.


    Voi impartasii aici cu voi, experientele mele .


    CATALINA VERICEANU -  am cunoscut-o pe Catalina in urma cu 10 ani, nu era foarte cunoscuta atunci, ca prima experienta mi s-a parut o femeie care stie sa citeasca bine in carti/cafea. Am apelat la dansa vreo 4 ani la rand , ma duceam odata pe an maxim de doua ori, si am constatat ca de fiecare data sedinta era mai scurta, mai scumpa si inlocuita cu o sedinta psihologica decat cu o sedinta de ghicit. In timpul sedintei, Catalina este intrerupta de sot, de apeluri/e-mailuri urgente.. Catalina a devenit foarte cunoscuta pentru ca sotul ei ii faca foarte multa publicitate el fiind cel care se ocupa de saitul personal. Catalina a urmat niste cursuri de psihologie , si a citit foarte multe carti.


    MARIA 0724103324  – zona Pta Ambrozie – experienta mea cu Maria incepe in urma cu 3 ani. Prima impresie lasata de Maria este foarte buna. Se pricepe foarte bine, da niste detalii la care te lasa cu gura cascata. Cum la prima sedinta mi-a ghicit foarte bine, am zis hai sa mai incerc odata.. Dupa un timp, m-am intors la dansa pentru o consultatie. Si-a adus repede aminte de mine, sedinta nu a durat mult de data asta fiind intrerupta de copilul ei. Maria mi-a dat de inteles ca sedinta s-a terminat si ca trebuie sa plec pentru ca trebuie sa ocupe de copil. Am sunat-o a doua zi sa stabilim o alta programare. Ma intorc dupa cateva zile la dansa, si de data asta cu mare greu reuseste sa imi citeasca cafeaua si sa intinda cartile. Dupa cateva saptamani avand o mare cumpana o sun pentru o alta programare. De data asta sedinta dureaza o ora dar aceasi problema : copilul plange, ii este foame. Cu un ochi in cafea si cu un ochi pe copil reuseste sa imi citeasca cafeaua pe jumatate si sa imi intinda cartile o singura data. Maria da foarte bine in cati / cafea cum am zis mai sus este foarte priceputa. Problema este ca tu o platesti 200 ron pentru sedita carti si cafea dar nu merita banii astia.


    Doamna ANA 0744955257  zona Obor Tei -  la aceasta doamna in varsta am fost de cateva ori , dansa ghiceste numai in cafea. La prima sedinta nu m-a intrebat decat pernumele , a nimerit bine 80 la suta . Dupa o perioada (in timpul asta ma duceam la Maria..) ma intorc  la dansa.  Sedinta se deruleaza in calm, nu este intrerupta de sot, copii, nepoti. Rezultatul cam asemanator 80 la suta din ce mi-a zis corespunde cu realitatea sau s-a implinit. Au urmat cateva sedinte la nevoie cu aceasta doamna si pana in prezent mi se pare serioasa.


    Doamna LIA  0721989698 zona Rahova – am avut ocazia sa ma duc de 2 ori la dansa, este o doamna calma care citeste numai in cafea.  A nimerit cam 80 la suta din ce a vazut prezent si viitor, nu este intrerupta de nimeni. Am fost insotita de o prietena de fiecare data, careia tot cam 80 la suta i s-a adeverit.

     

    Maria 0764018859 din Titan langa Auchan – am fost la ea o singura data in urma cu 6 luni. Maria ghiceste in carti si in cafea pret 100 ron. Mi-a ghicit bine, descrie bine situatia, persoanele, locurile. Am ramas placut impresionata. Cam 90 la suta din ce mi-a zis s-a adeverit. Ce nu mi-a placut, in timpul sedintei: Maria avea 2 copii cu ea (nepotii dansei) care erau in aceasi camera vroiau ba suc ba pufuleti ... Fata ei a venit la ea sa ii cera bani, dupa nepotul suna la interfon tot dupa bani... Deci este intrerupta mereu pe timpul sedintei.

     


    Daca aveti experiente placute sau neplacute, va rog sa le impartasiti aici, fara critici,  certuri si alte rautati.

  •  
    • 87 mesaje
    3 Iul 2018, 13:38
    1 0
    Buna,
    Ce tarife au doamnele? 
    Acest mesaj a fost editat de către crysttal_2007: 6 Iul 2018, 11:29
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 04:05
    0 0
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea, etc+..100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 100 mesaje
    13 Mar 2021, 21:24
    2 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.
  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:51
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 14 Mar 2021, 12:52
  •  
    • 100 mesaje
    18 Oct 2021, 12:36
    0 0
    Buna ziua tuturor! Noile prețuri pentru o citire in Tarot sunt: 100 de lei o ora, pentru ORICE PERSOANA CARE A MAI AVUT ȘEDINȚA LA MINE PANA ACUM, in decursul anilor care au trecut de când m-am apucat de divinație, și credeți-ma pe cuvant ca am o memorie foarte buna, asa ca nu vor fi probleme sa îmi amintesc de Dvs. Așadar: 100 RON / o ora, pentru orice client/ clienta din trecut, și 50 de RON ședința de 30 de minute! 130 de RON - prețul pentru orice persoana cu care am ședința in premiera, pentru o consultatie cu durata de o ora, sau 70 de RON pentru 30 de minute. Citirile se fac in Tarot Toth sau in cărți Lenormand! Am disponibilitate aproape Non-stop in cursul ZILELOR, și ședințele SE POT DESFĂȘURA TELEFONIC. Orice clienta noua devine clienta “veche” după o prima sedinta, asta însemnând ca de la a doua ședință prețul de plătit va fi acela mai mic! Promoția este valabilă până la sfârșitul anului. Intre timp vreau sa îmi iau un atestat și in astrologie, asa ca voi urma niște cursuri, și voi oferi mai multe tipuri de consultații, cu care va voi tine la curent. Sa aveți un sfârșit de an împlinit. 0733832678 Viviana.