Schauma Nature Moments

  •  
    • 5 mesaje
    22 Iun 2018, 00:12
    1 0
    Schauma Nature Moments Coconut Water & Lotus Flower este minunat. Parul ramane intens hidratat si parfumat.

    #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 1 mesaje
    27 Iun 2018, 11:46
    0 0
    de curand am incercat samponul si balsamul Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water&lotus Flower si pot spune ca parul ramane hidratat dupa ce il usuc cu feonul si indrept cu placa iar parul miroase a nuca de cocos cateva zile
  •  
    • 10 mesaje
    29 Iun 2018, 14:07
    0 0
    Ati incercat Șamponul si balsamul Schauma Nature Moments cu apă de nucă de cocos din Indonezia și floare de lotus? Am observat ca parul este mai hidratat si are un aspect fin. Arata super! #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 7 mesaje
    29 Iun 2018, 22:08
    0 0
    Am testat aceste produse in campania organizata de BUZZStore si Schwarzkopf,iar de la prima folosire am observat ca parul este mai hidratat, mai curat si plin de volum. Cu siguranta o sa le folosesc in continuare. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 1 mesaje
    30 Iun 2018, 12:20
    0 0
    Am testat si eu Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower. Imi place. Parul miroase bine, a proaspat, este hidratat si datorita balsamului nu se mai incalceste. Il recomand.
    Acest mesaj a fost editat de către RamonaELQ: 30 Iun 2018, 12:23
  •  
    • 3 mesaje
    7 Iul 2018, 22:58
    0 0
    Samponul și balsamul Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water au devenit produsele mele preferate pentru îngrijirea părului. Am observat ca părul meu a devenit mai strălucitor, mai suplu și mai frumos. Recomand aceste produse, sunt fără siliconi sau coloranți artificiali, în schimb au esențe de origine 100% naturală #buzzschauma #naturemoments