FA ISLAND VIBES FIJI DREAM

  •  
    • 1 mesaje
    11 Iun 2018, 22:56
    0 0
    Am primit spre testare kitul Fa Island Vides Fifi Dream deodorant si gel de dus de la BUZZStore,gelul de dus este foarte bun iti lasa pielea catifelata si parfumul de pepene rosu si flori de ylang ylang iti ramane foarte mult pe piele,iar deodorantul tine mirosurile neplacute la distanta timp de 48h.Le recomand cu drag.
  •  
    Sll
    • 3 mesaje
    17 Iun 2018, 10:10
    0 0
    Am primit de la fa si buzzstore sa testez un deodorant si un gel de dus fa island vibes fiji dream si vreau sa va spun ca atunci cand le folosesc toata casa miroase a pepene roșu si ylang ylang iar pielea mea este foarte fină.
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iul 2018, 12:56
    0 0
    Sunt foarte incantata de produsele primite de la BuzzStore, atat gelul de dus cat si deodorantul miros superb si isi fac treaba bine! Miroasr a vara la mine in casa de cand le folosesc ❤️
  •  
    • 1 mesaje
    25 Iul 2018, 14:30
    0 0
    Am primit spre testare kitul FA Island Vibes Fiji Dream deodorant si gel de dus de la BUZZStore, gelul de dus este foarte bun iti lasa pielea catifelata si parfumul de pepene rosu si flori de ylang ylang iti ramane foarte mult pe piele,iar deodorantul pe langa mirosul intens are si putere mare de protectie impotriva transiratiei. Sotia mea a fost foarte multumita de acest deodorant . Le recomand cu drag.