Gillette Venus Breeze

  •  
    • 17 mesaje
    26 Mai 2018, 21:38
    1 1
    Fetelor testez acest nou aparat de ras, de epilat, pentru femei. Este usor, are un miros placut, epileaza rapid si eficient. Pielea ramane foarte fina, capetele se pot schimba, are 3 lame, are benzi lubrifiante. Este usor de manevrat, aluneca usor pe piele. #buzzvenusbreeze #venusbreeze Ana Maria Duran
  •  
    • 2 mesaje
    29 Mai 2018, 10:22
    0 0
    Buna fetelor,
    De curand am primit spre testare aparatul de ras cu 3 lame de la Gillette Venus Brezze si vreau sa va spun ca e minunat, iti lasa piele fina nu te irita. Va recomand sa il incercati ca merita o sansa. Eu sigur voi ramane fidela! Vrei picioare fine ca matasea si piele catifelata solutia e Gillette Venus Brezze! Multumesc inca odata #buzzvenusbreeze, #picioaredezeita, #buzzstore!
    Acest mesaj a fost editat de către S.Daniela: 29 Mai 2018, 10:24
  •  
    • 3 mesaje
    29 Mai 2018, 16:59
    0 0
    Buna! Si eu am testat noul aparat de ras de la Gillette. E un aparat foarte practic si extrem de eficient. Parul dispare de la prima aplicare, iar benzile lubrifiante asigura un epilat delicat. Cand sunt pe modul rapid, apelez la acest produs si obtin cele mai bune rezultate. Sa tot fie vara!
  •  
    • 2 mesaje
    1 Iun 2018, 13:05
    0 0
    Buna! Si eu am testat aparatul Gilette Venus Breeze si sunt foarte incantata. Lasa pielea frumoasa si catifelata. #buzzvenusbreeze #venusbreeze #picioaredezeita
  •  
    • 12 mesaje
    5 Iun 2018, 14:52
    0 0
    Buna ziua,fetelor! Am testat noul aparat de ras Gillette Venus Breeze si am doar cuvinte de lauda...este foarte practic,nu te poti taia in timpul epilatului, benzile cu gel iti invaluie pielea intr-un parfum imbietor si ii confera o finete ca si cea a matasii.Nu degeaba se spune ca dupa un epilat cu Venus Breeze ai piele de zeita,fina ca matasea!!! Il recomand tuturor, merita incercat!!! A....si cel mai important ,nu te iriti dupa epilat!!!
  •  
    Sll
    • 3 mesaje
    16 Iun 2018, 12:14
    0 0
    Am primit de la buzzstore două aparate gillette venus breeze pentru a le testa si vreau sa va spun ca sunt foarte bune, lasa pielea fina si catifelată.
  •  
    • 2 mesaje
    20 Iun 2018, 20:10
    0 0
    E minunat acest produs.Pielea ramane fina si catifelata.Picioare de zeita pentru o vara perfectă!
  •  
    • 6 mesaje
    21 Iun 2018, 08:19
    0 0
    Buna! Si eu am testat noul Gillette Venus si este un aparat de ras foarte bun  . Benzile cu gel sunt eficiente si chiar ajuta sa nu mai ai pielea iritata mai ales acum cu toata caldura de afara . Faptul ca are 3 lame si capete interschimbabile il face foarte practic , iar durata de viata a capetelor respectiv a benzilor cu gel  este chiar neasteptat de lunga. Recomand , daca vreti sa incercati un aparat de ras eficient pentru un epilat rapid .
  •  
    • 2 mesaje
    21 Iun 2018, 10:50
    0 1
    Am fost tare incantata de acest produs de cand l-am primit. Cateva lucruri sunt totusi care ma deranjeaza: in primul rand gelul acela, la prima utilizare a inceput sa tot curga si sa se intinda. In al doilea rand chiar la prima utilizare, am fost si "piscata" de el si am avut tendinta de a nu mai apasa pe el, necesitand astfel sa dau de mai multe ori in acelasi loc. Intr-o saptamana l-am folosit de 2 ori, deci nu pot spune ca are actiune de foarte mare durata.
    Dupa a doua utilizare, situatia a stat putin altfel: gelul nu s-a mai intins atat de mult si nici nu a piscat atat de mult.. In rest, este un produs care nu mai necesita in prealabil folosirea altor produse, mergand foarte bine doar ca apa calduta, iar dupa utilizare, picioarele sunt chiar fine. #buzzvenusbreeze, #picioaredezeita, #buzzstore!
  •  
    • 2 mesaje
    21 Iun 2018, 15:02
    0 0
    Descopera zeita din tine cu Gillette Venus Breeze
    Am testat peodusul timp de mai bine de o luna si pot spune ca este un produs foarte util si usor de folosit! Cele 3 lame rad si firele mici si cele mai lungi, in acest fel epilatul este perfect si de durata. Banda hidratanta confera protectie si un epilat confortabil lipsit de iritatii sau taieturi.
    Rezultatul : picioare fine si perfecte intr-un timp record!
    #buzzvenusbreeze
    #venusbreeze
  •  
    • 2 mesaje
    21 Iun 2018, 15:02
    0 0
    Descopera zeita din tine cu Gillette Venus Breeze
    Am testat peodusul timp de mai bine de o luna si pot spune ca este un produs foarte util si usor de folosit! Cele 3 lame rad si firele mici si cele mai lungi, in acest fel epilatul este perfect si de durata. Banda hidratanta confera protectie si un epilat confortabil lipsit de iritatii sau taieturi.
    Rezultatul : picioare fine si perfecte intr-un timp record!
    #buzzvenusbreeze
    #venusbreeze
  •  
    • 1 mesaje
    21 Iun 2018, 19:26
    0 0
    Salutare, recent am avut ocazia de a testa noul Gilette Venus Breeze, este un aparat perfect, lasa o piele frumoasă şi catifelată dintr-o singura alunecare, are benzi parfumat ce se unduiesc peste tot si taie dintr-o singura miscare. Asadar daca stati pe ganduri cand vreti sa va luati un aparat de epilat, nu ezitati si cumparati Venus Breeze. #buzzvenusbreeze #venusbreeze 
  •  
    • 3 mesaje
    22 Iun 2018, 18:58
    0 0
    Si eu sunt foarte incantata de Gillette Venus Breeze, e asa de ușor de folosit, epilatul e foarte rapid, iar rezultatul...picioare fine, chiar ma simt ca o zeiță! E o placere sa îl folosesc #buzzvenusbreeze #venusbreeze
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iun 2018, 19:31
    0 0
    Buna! Si eu sunt foarte multumita de noul Gillette Venus Breeze. Dupa epilat, pielea ramane catifelata si fara iritatii, datorita benzilor lubrifiante. Aluneca foarte usor, pe toate formele piciorului oferind astfel un epilat rapid si foarte eficient. #buzzvenusbreeze #venusbreeze
  •  
    • 10 mesaje
    25 Iun 2018, 12:55
    1 0
    Buna ! Am primit si eu de curand aparatul Gillette Venus Breeze. Must Have-ul verii ! Epilatul este foarte usor! Venus Breeze este un aparat de ras feminin cu 3 lame care ofera drept un rezultat o epilare aproape de piele si catifelare neintrecuta. #buzzvenusbreeze #buzzstore #venusbreeze Gillette Venus Romania #buzzvenusbreeze #venusbreez
    Acest mesaj a fost editat de către alinaty10: 25 Iun 2018, 12:56
  •  
    • 15 mesaje
    12 Sep 2018, 13:15
    0 0
    Buna! Merci!
  •  
    • 11 mesaje
    12 Sep 2018, 13:16
    0 0
    Super! Multumesc mult pentru opinia ta despre acest aparat!