Schauma Moments noul Sampon Coconut

  •  
    • 17 mesaje
    22 Mai 2018, 15:16
    1 0
    Am incercat de curand samponul si balsamul de par Schauma Moments Indonesian Coconut Water& Lotus Flowercu apa de nuca de cocos din Indonezia si floare de lotus. Mirosul este minunat, dulce, iar parul ramane hidratat si suplu, matasos si stralucitor. Produsele contin esente de origine 100% naturala. Balsamul lasa parul fin. Recomand. Ana Maria Duran
  •  
    • 1 mesaje
    9 Iun 2018, 16:43
    0 0
    Au trecut aproape 3 saptamani de cand am primit ,pentru testare, noul sampon si balsam Schauma

    cu apă de nucă de cocos din Indonezia și floare de lotus, produse ce fac parte din gama Nature Moments.


    Apa de cocos, unul dintre ingredientele principale ale acestor produse are rol de hidratare si catifelare a parului , iar floarea de lotus este recunoscuta pentru sexcretele esentiale ale frumusetii asiatice. Atat samponul cat si baslsamul nu contin siliconi sau coloranti artificiali, contin ingrediente 100% naturale si sunt certificate dermatologic.
    Dupa aprox 3 saptamani de utilizare pot spune ca imi plac aceste produse pentru ca parul meu este hidratat, catifelat si nu se mai ingrasa atat de repede. Atat samponul cat si balsamul miros foarte bine, a cocos, iar mirosul se mentine pe par cel putin o zi. Daca ar fi sa spun ceea ce imi displace la aceste produse, de fapt e prea mult displace, poate ceea ce imi place mai putin este ca imi dau prea mult volum parului.
    Balsamul vine in completarea samponului oferindu-mi posibilitatea de a -l pieptana mai usor.


    Voi acest folosit aceste produse?Cum vi se par?
    #buzzschauma #naturemoments #buzzstore