sex masculin problema

  •  
    • 3 mesaje
    16 Apr 2018, 14:42
    0 0
    Salut tuturor! numele meu este Caprian și eu sunt nou la forum. Mi-am făcut înregistrarea pentru că am o problemă serioasă și nu știu în cine să mă întorc. De ceva timp nu pot intra într-o erecție. Cu soția mea începem să facem sex mai puțin și mai puțin pur și simplu pentru că nu pot. Vă rog să-mi dați câteva sfaturi despre ce să faceți. Un prieten mi-a recomandat pastilele Superagra. Cu toate acestea, nu am folosit așa ceva până acum și sunt puțin îngrijorat. Voi întreba pe unul dintre voi care are sfaturi cu privire la aceste lucruri și mai ales la aceste pastile pentru a-mi da sfaturi. Există un efect al pastilelor, de unde le pot obține și, cel mai important, pot avea efecte secundare? Vă mulțumim anticipat! :)
  •  
    • 1 mesaje
    16 Apr 2018, 16:49
    0 0
    caprian.c said:Salut tuturor! numele meu este Caprian și eu sunt nou la forum. Mi-am făcut înregistrarea pentru că am o problemă serioasă și nu știu în cine să mă întorc. De ceva timp nu pot intra într-o erecție. Cu soția mea începem să facem sex mai puțin și mai puțin pur și simplu pentru că nu pot. Vă rog să-mi dați câteva sfaturi despre ce să faceți. Un prieten mi-a recomandat pastilele Superagra. Cu toate acestea, nu am folosit așa ceva până acum și sunt puțin îngrijorat. Voi întreba pe unul dintre voi care are sfaturi cu privire la aceste lucruri și mai ales la aceste pastile pentru a-mi da sfaturi. Există un efect al pastilelor, de unde le pot obține și, cel mai important, pot avea efecte secundare? Vă mulțumim anticipat!

     

    Bună ziua, poate că problema ta este pe o bază mentală sau ai nevoie doar de un stimulent
    Am încercat Surpergra și sunt foarte mulțumit
    Îi cumpăr de aici http://www.pastileerectie.com/superagra-tabs-super-p-force-10-ro.html

  •  
    • 2115 mesaje
    16 Apr 2018, 17:02
    2 1
    caprian.c said:Salut tuturor! numele meu este Caprian și eu sunt nou la forum. Mi-am făcut înregistrarea pentru că am o problemă serioasă și nu știu în cine să mă întorc. De ceva timp nu pot intra într-o erecție. Cu soția mea începem să facem sex mai puțin și mai puțin pur și simplu pentru că nu pot. Vă rog să-mi dați câteva sfaturi despre ce să faceți. Un prieten mi-a recomandat pastilele Superagra. Cu toate acestea, nu am folosit așa ceva până acum și sunt puțin îngrijorat. Voi întreba pe unul dintre voi care are sfaturi cu privire la aceste lucruri și mai ales la aceste pastile pentru a-mi da sfaturi. Există un efect al pastilelor, de unde le pot obține și, cel mai important, pot avea efecte secundare? Vă mulțumim anticipat!

     Zau ca asa te numesti?  
    Da' net ai, nu? Cauti "superagra" prospect si citesti!
    Poate s-a plictisit si ea ce de neputinta ta, dar exista remedii. Un doctor ai incercat?
    Aveam unul, dar s-a dizolvat, a disparut, dar citeste din umbra, ca eva. ro da dependenta!

  •  
    • 3 mesaje
    30 Apr 2018, 14:59
    0 0
    Nu vreau să merg la doctor. Poate că o vacanță va avea un efect bun. Voi încerca și cu jeleuri Superagra. Atunci vă voi spune dacă au un efect. Sper că sosesc repede.
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Apr 2018, 18:35
    0 1
    caprian.c said: Nu vreau să merg la doctor. Poate că o vacanță va avea un efect bun. Voi încerca și cu jeleuri Superagra. Atunci vă voi spune dacă au un efect. Sper că sosesc repede.

     

    Vezi ca pastilele alea se iau ca supozitoarele.

  •  
    • 3 mesaje
    16 Mai 2018, 16:33
    0 0
    palade35 said:
    caprian.c said:Salut tuturor! numele meu este Caprian și eu sunt nou la forum. Mi-am făcut înregistrarea pentru că am o problemă serioasă și nu știu în cine să mă întorc. De ceva timp nu pot intra într-o erecție. Cu soția mea începem să facem sex mai puțin și mai puțin pur și simplu pentru că nu pot. Vă rog să-mi dați câteva sfaturi despre ce să faceți. Un prieten mi-a recomandat pastilele Superagra. Cu toate acestea, nu am folosit așa ceva până acum și sunt puțin îngrijorat. Voi întreba pe unul dintre voi care are sfaturi cu privire la aceste lucruri și mai ales la aceste pastile pentru a-mi da sfaturi. Există un efect al pastilelor, de unde le pot obține și, cel mai important, pot avea efecte secundare? Vă mulțumim anticipat!

     

    Bună ziua, poate că problema ta este pe o bază mentală sau ai nevoie doar de un stimulent
    Am încercat Surpergra și sunt foarte mulțumit
    Îi cumpăr de aici http://www.pastileerectie.com/superagra-tabs-super-p-force-10-ro.html


    Mulțumesc, frate. Am decis să încerc pastilele și chiar m-am bucurat. Cu siguranta le voi folosi in viitor. Încă o dată vă mulțumesc!