MultiSlim

  •  
    • 1 mesaje
    3 Apr 2018, 16:10
    0 0
    Buna fetelor! A incercat cineva siropul Multi Slim? A dat rezultate?
  •  
    • 38 mesaje
    20 Apr 2018, 10:37
    3 2
    Chiar nu conteaza numele cu care faci cura. Cel mai mult conteaza sa ai un stil de viata sanatos, samananci alimente care au un continut scazut de calorii, fara sa consumi prea mult zahar. Apoi nu trebuie sa neglijam nici partea de sport. Fara exercitii fizice nu prea au cum sa apara rezultatele pe care ni le dorim. Sportul e singurul care ajuta la mentinerea unei stari de sanatate a organismului (sistem, cardiovascular,pulmonar, detoxifiere, sistem articular, muscular s.a). Sportul si consumul de apa sunt doar doua modalitati prin care ne putem ajuta intr-o masura foarte mare organismul.

  •  
    • 3 mesaje
    3 Mai 2018, 15:09
    1 7
    Buna dragele mele, astazi as dori sa ma adresez voua, doamnelor. Inainte ar trebui sa spun ceva despre mine. Am 37 de ani, sunt o femeie de succes, detin 2 afaceri la mine in ora in domeniul de patiserie. Am inceput la varsta de 32 de ani cu aceasta ocupatie. Avand o patiserie sub control desigur ca excesele au inceput sa apara in viata mea, am ajuns la varsta de 35 de ani sa cantaresc cu 25 de kg mai mult decat era normal, poate nu este exagerat insa pentru mine era enorm, aveam colacei si eram mereu complexata. O prietena mi-a recomandat un sirop natural care mi-a salvat viata, cu ajutorul caruia am reusit sa slabesc considerabil. Acum sunt fericita, mandra sa-mi afisez corpul. Stiu ca multe dintre voi aveti aceasta problema si de aceea as dori sa vi-l recomand si voua, nu este scump pentru rezultatele pe care le da. Ganditi-va ca acesti bani ii investiti pentru ceva bun, pentru toata viata, ceva al vostru, sanatatea. Mai multe detalii mai jos, de acolo puteti si comanda minunea care mi-a readus increderea in mine. Puteti sa lasati in comentarii intrebarile si va ajut cu mare drag,

    COMANDA: https://goo.gl/f5D3bt

    Ps: am facut un topic unde am explicat. A functionat.