BAC

  •  
    • 2115 mesaje
    2 Apr 2018, 20:30
    0 0
    Sa fim seriosi, cereti de la copii ceva ce nu stiti nici voi? 
    Sunteti prinsi copiind la examenele pentru post, nu va faceti treaba pentru care sunteti platiti, dar vreti ca acesti copii sa asigure viitorul Romaniei,, viitor din care voi, profesorii, sa va luati pensia? 
    Rusine!!! Rusine!  Rusine! Siktir!
  •  
    • 2115 mesaje
    2 Apr 2018, 20:44
    0 0
    Sigur nu am gresit, nu am complexe, lucrez cu o casa maternala si am copii la scoala. Deci stiu destule...
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Apr 2018, 21:11
    0 0
    Da, sunt extrem de suparata si voi spune cui vrea sa auda ca profesorii nu sunt profesori, ca nu-si fac treaba, dar stau cu mana intinsa la cersit salariu mai mare, ca taman de aia nu pot ei preda.
    Domnilor profesori, sunt oameni care muncesc cu ziua sa asigure o paine in casa, pe voi va platesc privatii si nu va faceti treaba, urat!!!  Sunteti invatati prost si aveti pretentii pe care nu le meritati a le avea. Predati ce trebuie, razboiti-va pentru manuale, ca nimeni nu primeste nimic nemotivat. (Decat voi, bugetarii!)
    In manuale nu se regasesc lectiile pe care le predati copiilor, copiii scriu dupa cum aud, nu vor scrie niciodata corect pentru ca in cartile lor temele sunt invechite, termenii le sunt necunoscuti pentru ca nu au cu ce compara.
    Trebuie sa meriti leafa aia, daca nu sunteti in stare stati acasa si lasati-I pe altii sa faca treaba asta!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 4 Apr 2018, 21:18