Orl(Dureri de cap +ameteli)

  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2018, 22:44
    0 0
    Buna,cunoasteti un medic bun orlist...mi-a iesit pe radiografia de la orl (hipertrofia cornetelui bilateral inferior)Ma supara durerea de cap de la frunte si am o stare de slabiciune si ameteala in zona aceastea...cine s-a mai confruntat cu asa ceva?Astept sfaturi
    Acest mesaj a fost editat de către Aryy: 15 Feb 2018, 22:46
  •  
    • 4 mesaje
    4 Mar 2018, 17:52
    0 0
    Aryy said:Buna,cunoasteti un medic bun orlist...mi-a iesit pe radiografia de la orl (hipertrofia cornetelui bilateral inferior)Ma supara durerea de cap de la frunte si am o stare de slabiciune si ameteala in zona aceastea...cine s-a mai confruntat cu asa ceva?Astept sfaturi

     

    Eu o recomand cu toată încrederea pe medicul meu care este si psihoterapeuta si practica terapia alternativa  (magnetoterapie, presopunctura , plante), de la Cabinetul de acupunctura si psihoterapie naturista Timisoara, vezi situl https://www.actdt.ro unde o poti contacta sau tel 0744783807. Am facut mai multe sedinte si acum ma simt din nou bine, aveam probleme si cu ciclul si acum mi-a venit si mi-au trecut si durerile de cap si nu mai iau nici medicamentele care le luam inainte.