intalnire cu amanta

  •  
    • 8 mesaje
    7 Feb 2018, 17:31
    1 0
    omulcumartoaga said:
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

     

      Da  de  ce  rivala , ca  doar  detineti  un  bun  in  coproprietate!!

     Mdaa !

  •  
    • 7934 mesaje
    7 Feb 2018, 23:50
    0 0
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    iubire50 said:Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc

     

    Pe bune??? Vin si eu

     Leule , tu  te  duci  sa  filmezi  evenimentul???

     

    Vreau sa particip trup si suflet
  •  
    • 366 mesaje
    8 Feb 2018, 12:11
    0 1
    Leu76 said:
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    iubire50 said:Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc

     

    Pe bune??? Vin si eu

     Leule , tu  te  duci  sa  filmezi  evenimentul???

     

    Vreau sa particip trup si suflet

      Mai  mult  suflet , leule!

  •  
    • 50 mesaje
    11 Feb 2018, 16:15
    0 0
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

    "Cunoaște-ți inamicul și cunoaște-te pe tine însuți, astfel poți lupta în sute de bătălii fără înfrângere" spunea Sun-Tzu acum vreo 2500 de ani.
    Poate la asta se referea: sărutul care ucide.
    Acest mesaj a fost editat de către george.alinel: 11 Feb 2018, 16:20
  •  
    • 2115 mesaje
    11 Feb 2018, 17:26
    1 1
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

     Nuuu, tre' sa fii tampita doar!

  •  
    • 297 mesaje
    4 Mar 2018, 14:26
    1 0
    Eu cred ca e cazul sa iti gasesti un barbat... al tau. Cel pe care il ai acum e intr-o relatie iar tu esti in plus.
  •  
    • 11 mesaje
    26 Dec 2020, 21:38
    0 0
    iubire50 said:Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc


    Deci, ai mai făcut ceva..?