Nu mai scap de CANDIDOZA vaginala!

  •  
    • 7 mesaje
    28 Ian 2018, 15:13
    0 0
    Buna fetelor,

    Va rog mult sa ma ajutati cu informatii legate de acest subiect. M-ar ajuta mult povestea celor care au scapat de Candidoza (si nu doar 1,2,6 luni... ci definitiv). Eu am problema asta de cativa ani si ma confrunt cu ea de 3-4 ori/an... Acum de exemplu mi-a aparut cu o sapt inainte de menstruatie si la fel mi-a aparut si luna trecuta. Este clar ca este vorba de o dereglare a florei intenstinale dar nu stiu ce sa mai fac sa opresc aparitia ei. Tratamente am tot facut... ce-i drept, ma voi apuca de un regim alimentar si de un tratament pt cresterea imunitatii. 

    La voi ce a functionat?
    Multumesc! :(
  •  
    • 84 mesaje
    15 Apr 2020, 11:15
    0 0
    Buna, si eu m-am confruntat cu candidoza aproape 2 ani de zile. A fost o perioada groaznica si te inteleg perfect. Am reusit sa scap de ea cand l-am intalnit pe dr. Silviu Istoc. Efectiv, a fost ultima mea speranta. Mi-a prescris un tratament care a dat rezultate imediat si de atunci, de 3 ani de zile nu am mai avut deloc probleme. Ti-l recomand cu mare mare incredere! De mentionat faptul ca este in Bucuresti. Multa sanatate!
  •  
    • 84 mesaje
    26 Oct 2020, 11:36
    0 0

    Buna, si eu m-am confruntat cu candidoza aproape 2 ani de zile. A fost o perioada groaznica si te inteleg perfect. Am reusit sa scap de ea cand l-am intalnit pe dr. Silviu Istoc. Efectiv, a fost ultima mea speranta. Mi-a prescris un tratament care a dat rezultate imediat si de atunci, de 3 ani de zile nu am mai avut deloc probleme. Ti-l recomand cu mare mare incredere! De mentionat faptul ca este in Bucuresti. Multa sanatate!