Nu stiu cum sa abordez situatia

  •  
    • 2 mesaje
    23 Ian 2018, 18:40
    0 0
    Am un coleg la munca foarte carismatic si vorbaret. Avem o relatie profesionala foarte buna, ne intelegem in mare parte. Este genul de barbat dupa care toate femeile intorc capul si incearca sa ii capteze atentia. La locul de munca asta se intampla frecvent, iar el nu da curs propunerilor. Mie imi place prezenta lui doar ca incerc sa nu-i arat, printr-o atitudine relaxata si glume de bun gust ce nu intrec limita. Nimic neobisnuit pana cand mai multi colegi mi-au atras atentia ca eu sunt singura cu care se comporta mai frumos sau cu care vorbeste in adevaratul sens al cuvantului. El s-a mai interesat inainte de viata mea personala dar eu am pus-o pe seama glumelor. Nu stiu daca atitudinea lui este data de un eventual interes sau de faptul ca sunt singura care nu ma blochez sau nu ma emotionez in prezenta lui. As vrea sa aflu dar fara sa devin o persoana din "marea masa". De obicei imi gasesc cuvintele cand vreau sa aflu ceva, dar in acest caz m-am blocat. Ma puteti ajuta? Multumesc!
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Ian 2018, 20:34
    0 1
    Și care este viața personală? Ești măritată, ești cu prieten, ești virgina, ai caine, ești lesbi?
  •  
    • 514 mesaje
    23 Ian 2018, 21:32
    0 1
    Iar tu esti : mica , grasa si urata !! genul de fata care are toate sansele sa ajunga fata batrana daca nu gaseste un bosorog care sa i fie mila ... Noi nu il vrem pe prieten osu dupa care intorc fete le capu ! Noi trebuie sa intelegem si cum esti tu , ce calitati , caracter , calificare .. diferente de clasa ... Crezi ca este usor sa ne iasa bobii ?