sunt laş. nu pot lasa o relatie dezastruasa.

  •  
    • 16 mesaje
    8 Ian 2018, 21:08
    0 0
    Sunt un las si nu pot lasa o relatie dezastruasa de 15 ani cu un copil de 8 ani. Imi doresc sa gasesc pe cineva sa reusesc sa ies din impas. Stiu ca nu e bine atat timp cat esti casatorit sa iti faci alta relatie. Oricine aude ma eticheteaza imediat in ,,curvar'' sau ,,aventurier''. Vreau o relatie totusi...
  •  
    • 1890 mesaje
    8 Ian 2018, 22:04
    0 0
    Asta e noul trend de agatat femei??
  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 02:45
    0 0
    Daca nu intelegi nimic din ce am spus e bine sa te abtii la comentarii inutile...
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Ian 2018, 07:12
    0 1
    duducamaro1 said:Sunt un las si nu pot lasa o relatie dezastruasa de 15



    Era dezastruoasa de la inceput sau s-a stricat intre timp?
  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 07:49
    0 1
    scorpion112 said:Asta e noul trend de agatat femei??

     Credeam  ca  te  lasi  si  tu  agatata!

     

  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 07:50
    0 1
    igivansenior said:
    duducamaro1 said:Sunt un las si nu pot lasa o relatie dezastruasa de 15



    Era dezastruoasa de la inceput sau s-a stricat intre timp?

     Atata  timp  cat  relatia  a  produs  un  copil.........n  ar  fi  trebuit  nici  macar  sa  devina  dezastruoasa!

     

  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 09:13
    0 0
    La inceput timp de 7 ani a fost ok. Dupa aparitia copilului am ramas singur in 3... adica nu mai exist decat pentru intretinere. Sunt stresat din cauza asta... bani cred ca mai ma ne intretine ,,dragostea''....
  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 09:13
    0 0
    La inceput timp de 7 ani a fost ok. Dupa aparitia copilului am ramas singur in 3... adica nu mai exist decat pentru intretinere. Sunt stresat din cauza asta... bani cred ca mai ma ne intretine ,,dragostea''....
  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 09:43
    0 2
    duducamaro1 said:La inceput timp de 7 ani a fost ok. Dupa aparitia copilului am ramas singur in 3... adica nu mai exist decat pentru intretinere. Sunt stresat din cauza asta... bani cred ca mai ma ne intretine ,,dragostea''....

      Cred  ca  nici  tu  nu  ai  reactionat  tocmai  ok , dupa  nasterea  copilului , sau fisura  in  relatie  a  aparut  mult  mai  devreme  decat  crezi.

  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 13:26
    0 0
    E un lung discurs... cu siguranță am gesit si eu. Nu e vorba de tradare. Ci mai degraba nepotrivirea caracterelor in relatie si-a spus cuvantul... acum e racita ciorba de tot
  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 13:26
    0 0
    E un lung discurs... cu siguranță am gesit si eu. Nu e vorba de tradare. Ci mai degraba nepotrivirea caracterelor in relatie si-a spus cuvantul... acum e racita ciorba de tot
  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 13:36
    1 1
    duducamaro1 said:E un lung discurs... cu siguranță am gesit si eu. Nu e vorba de tradare. Ci mai degraba nepotrivirea caracterelor in relatie si-a spus cuvantul... acum e racita ciorba de tot

      Pai  crec  ca  problema  cu  nepotrivirea  de  caracter  ar  fi  trebuit  rezolvata  ianinte  de  a  avea  copii!!??

  •  
    • 1890 mesaje
    9 Ian 2018, 15:03
    1 1
    omulcumartoaga said:

      Pai  crec  ca  problema  cu  nepotrivirea  de  caracter  ar  fi  trebuit  rezolvata  ianinte  de  a  avea  copii!!??

    Exact! Parca te-a luat cineva fortat-obligat si te-a tarat la primar si popa si te-a silit cu pistolul la tampla sa te insori, ce sa zic! Si sa presupunem ca s-ar fi intamplat asa, in 7 ani vedeai nepotrivirea de caracter si legat la ochi si o luai intr-un fel, ori la bal, ori la spital Astea sunt niste scuze asa, de parul broastei, nu argumente solide. Acum stai si plangi ca o mimoza ca ce indurerat si disperat esti tu!

  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 15:19
    0 1
    E valabil pentru ambele sexe , si aproape de neinteles dum se descopera "nepotrivirile " de character , dupa ce apar copii nevinovati si condamnati aprioric la o copilarie zbuciumata!
  •  
    • 77 mesaje
    9 Ian 2018, 21:26
    1 0
    Dupa ce apar copiii, barbatii raman cam singuri cel putin cat copiii sunt mici si au nevoie de mama. Femeile sunt destul de ocupate cu copiii si isi neglijeaza sotii. Asta e drept. E dreptul tau sa ai o relatie dar poate ca e bine sa incerci tot cu sotia ta. Nu ca nu ai gasi in alte parti dar lucrurile se complica mult. Fa orice ca sa salvezi familia si doar daca nu si nu se poate, va despartiti si abia dupa, cauta pe altcineva.Asta e ordinea fireasca.
  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 23:42
    0 0
    scorpion112 said:
    omulcumartoaga said:

      Pai  crec  ca  problema  cu  nepotrivirea  de  caracter  ar  fi  trebuit  rezolvata  ianinte  de  a  avea  copii!!??

    Exact! Parca te-a luat cineva fortat-obligat si te-a tarat la primar si popa si te-a silit cu pistolul la tampla sa te insori, ce sa zic! Si sa presupunem ca s-ar fi intamplat asa, in 7 ani vedeai nepotrivirea de caracter si legat la ochi si o luai intr-un fel, ori la bal, ori la spital Astea sunt niste scuze asa, de parul broastei, nu argumente solide. Acum stai si plangi ca o mimoza ca ce indurerat si disperat esti tu!

     

  •  
    • 16 mesaje
    9 Ian 2018, 23:44
    0 0
    Cred ca nu ai inteles... eu nu caut scuze! Acum caut solutii
  •  
    • 366 mesaje
    10 Ian 2018, 08:20
    0 0
    duducamaro1 said:Cred ca nu ai inteles... eu nu caut scuze! Acum caut solutii

     Solutii  la  ce???? cand  tu  spui  in  mod  clar  ca  relatia  e  rupta  definitiv!!!!?????

     Solutii  trebuia  sa  ai  cand  se  mai  putea  face  ceva!!!

  •  
    • 1890 mesaje
    11 Ian 2018, 07:54
    0 0
    omulcumartoaga said:

     Solutii  trebuia  sa  ai  cand  se  mai  putea  face  ceva!!!

     Corect!

  •  
    • 366 mesaje
    11 Ian 2018, 08:06
    0 0
    duducamaro1 said:Daca nu intelegi nimic din ce am spus e bine sa te abtii la comentarii inutile...

     Pai  ce  sa  intelegem , cand  tu  aberezi  in  continuare ,

    Dupa  o  casnicie  esuata , tu  incerci  acum sa  o  carpesti  cu o alta  gogomanie!

      Sa  ti  faci  amanta! Inclin  sa  cred  ca  tu  esti  ticalosul  in  relatie!