Neintelegeri!!

  •  
    • 1 mesaje
    27 Dec 2017, 01:17
    0 0
    Buna, problema mea este ca Nu ma simt inteleasa de al meu sot, suntem de mici impreuna, EU aveam 16"ani iar el 18, acum EU 25 el 27, IL iubesc de mor si acum dar m-am saturat de felul in care se comporta,  cand EU am ceva de reprosat nu ma asculta, MA ignora, schimba subiectul, indiferent de ce reprosez, nu má simt inteleasa, nici protejata parca Numai am un partener langa mine, MA simt singura, niciodata nu am crezut CA o sa ajung sa ma simt asa!! Nu am pus problema departiri avem doi Baietei!! Cu copiii este un tata e exemplu, nu ne lipseste nimic suntem foarte bine economic sa zici CA are intervenii discutii de la bani sau Mai stiu ce... Nu stiu daca problema este la mine sau la el, ma simt singura si neprotejata, cand mía fost grey niciodata nu a fost langa mine, Dupa ce l-  am nascut pe cel mic nici macar nu ma intrebat cum ma simt, sau sa Zica odihnestete un Pic stai sa iti revii CA te mai ajut si EU, foarte greu mi-a fost, cateodata MA intreb daca MA iubeste sau e doar obisnuinta! Va mai dau un exemplu recent, am fost la socrii si intro discutie, socrul meu mía raspuns aiurea, EU nu II spusesem nimic deplasat si Mia zis 'ce te intereseza pe tine' al meu sot nu a schitat nici un gest daca m-ar fii iubit probabil ar fi spus macar 'e a zis si ea nu enevoie Sar raspunszi asa' sa nu MA in intelegeti gresit CA vreau  sa  se  certe  cu cineva pt mine, AR fii mii de exemple din astea marunte sau maiputin care ma  macina de Numai rezist!! Ce sa fac? Cum sa vorbesc cu el sa má asculte si sa ma IA in serios? MA deranjeaza tot ce face si cum se comporta EU cred  ca Ani de zile de suportat aceleasi comportamente si gesturi care m-au deranjat si aú ramas nerezolvate si-au spus cuvantul!! Cred CA mi sa umplut paharul si acum greu Imi mai poate intra in voie, sper CA voi aveti mai multa experienta CA mine si ma puteti indruma un pic!! Imi scuzati greselile dar scriu Dupa tab si tare aiurea merge!!! 
  •  
    • 3765 mesaje
    27 Dec 2017, 09:46
    0 0
    Cu sexu' cum stati?
  •  
    • 366 mesaje
    27 Dec 2017, 12:49
    0 0
    RamonaYM said:Buna, problema mea este ca Nu ma simt inteleasa de al meu sot, suntem de mici impreuna, EU aveam 16"ani iar el 18, acum EU 25 el 27, IL iubesc de mor si acum dar m-am saturat de felul in care se comporta,  cand EU am ceva de reprosat nu ma asculta, MA ignora, schimba subiectul, indiferent de ce reprosez, nu má simt inteleasa, nici protejata parca Numai am un partener langa mine, MA simt singura, niciodata nu am crezut CA o sa ajung sa ma simt asa!! Nu am pus problema departiri avem doi Baietei!! Cu copiii este un tata e exemplu, nu ne lipseste nimic suntem foarte bine economic sa zici CA are intervenii discutii de la bani sau Mai stiu ce... Nu stiu daca problema este la mine sau la el, ma simt singura si neprotejata, cand mía fost grey niciodata nu a fost langa mine, Dupa ce l-  am nascut pe cel mic nici macar nu ma intrebat cum ma simt, sau sa Zica odihnestete un Pic stai sa iti revii CA te mai ajut si EU, foarte greu mi-a fost, cateodata MA intreb daca MA iubeste sau e doar obisnuinta! Va mai dau un exemplu recent, am fost la socrii si intro discutie, socrul meu mía raspuns aiurea, EU nu II spusesem nimic deplasat si Mia zis 'ce te intereseza pe tine' al meu sot nu a schitat nici un gest daca m-ar fii iubit probabil ar fi spus macar 'e a zis si ea nu enevoie Sar raspunszi asa' sa nu MA in intelegeti gresit CA vreau  sa  se  certe  cu cineva pt mine, AR fii mii de exemple din astea marunte sau maiputin care ma  macina de Numai rezist!! Ce sa fac? Cum sa vorbesc cu el sa má asculte si sa ma IA in serios? MA deranjeaza tot ce face si cum se comporta EU cred  ca Ani de zile de suportat aceleasi comportamente si gesturi care m-au deranjat si aú ramas nerezolvate si-au spus cuvantul!! Cred CA mi sa umplut paharul si acum greu Imi mai poate intra in voie, sper CA voi aveti mai multa experienta CA mine si ma puteti indruma un pic!! Imi scuzati greselile dar scriu Dupa tab si tare aiurea merge!!! 

      Da ti textila jos , si treceti la actiune!:0