Libidou scăzut din cauza anticoncepționalelor

  •  
    • 12 mesaje
    14 Dec 2017, 14:25
    0 0
    Buna! Am nevoie de ajutorul vostru! De când am început sa iau anticoncepționale Logest mai exact, mi a scăzut libidoul foarte rău! Și nu știu ce sa fac! Nu vreau sa renunț la ele! Am căutat pe net niște remedii și am găsit un supliment alimentar numit “Incitante” dacă exista pe aici vreo fata care a încercat acest supliment sa mi spună si mie dacă a fost ok...sau dacă aveți alte remedii pt creșterea libidoului aștept sfaturi! Mulțumesc!!
  •  
    • 356 mesaje
    28 Dec 2017, 13:44
    0 0
    Annamariaa31 said:Buna! Am nevoie de ajutorul vostru! De când am început sa iau anticoncepționale Logest mai exact, mi a scăzut libidoul foarte rău! Și nu știu ce sa fac! Nu vreau sa renunț la ele! Am căutat pe net niște remedii și am găsit un supliment alimentar numit “Incitante” dacă exista pe aici vreo fata care a încercat acest supliment sa mi spună si mie dacă a fost ok...sau dacă aveți alte remedii pt creșterea libidoului aștept sfaturi! Mulțumesc!!

      Buna , spune  mi  cum  sa  te  contactez  in  privat!

  •  
    • 50 mesaje
    13 Apr 2018, 11:43
    1 0
    Pentru cresterea apetitului sexual se poate folosi si femax un supliment din plante.