Ma poate ajuta cineva?

  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2017, 20:11
    0 0
    Imi poate imprumuta cineva un carucior pentru tatal meu care din pacate a ramas imobilizat la pat in urma un avc. El are cancer metastazic stadiul 4 a facut un soc anafilactic, are diabet tip2 face insulina si jumatate de laba a piciciorului o are amputata! Avem nevoie ca sa-l putem duce la spital pentru a face chimioterapie trebuie facut iar un computer tomograf. In momentul de fata mama chiar nu mai face fata atator cheltuieli. Doar imprumut promit ca-l voi inapoia :( va multumesc! Pot trimite si poze sa demonstreze ceea ce am scris!
  •  
    • 2115 mesaje
    11 Dec 2017, 20:26
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 3 Feb 2018, 09:45
  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2017, 20:40
    0 0
    white_storm2 said:
    Alynnaa said:Imi poate imprumuta cineva un carucior pentru tatal meu care din pacate a ramas imobilizat la pat in urma un avc. El are cancer metastazic stadiul 4 a facut un soc anafilactic, are diabet tip2 face insulina si jumatate de laba a piciciorului o are amputata! Avem nevoie ca sa-l putem duce la spital pentru a face chimioterapie trebuie facut iar un computer tomograf. In momentul de fata mama chiar nu mai face fata atator cheltuieli. Doar imprumut promit ca-l voi inapoia va multumesc! Pot trimite si poze sa demonstreze ceea ce am scris!

     Nu trebuie poze, imi pare rau sincer de situatie! Sanatate multa va doresc!

     

  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2017, 20:40
    0 0
    Multumesc frumos!
  •  
    • 2807 mesaje
    12 Dec 2017, 21:59
    0 0
    Din ce oras esti Alynnaa?
  •  
    • 4 mesaje
    15 Dec 2017, 00:29
    0 0
    floare-de-colt said:Din ce oras esti Alynnaa?

     

    Sunt din Bucuresti