Posibila sarcina?

  •  
    • 5 mesaje
    19 Nov 2017, 22:06
    0 0
    Buna,   Pe data de 8 octombrie am avut contact neprotejat fara ejaculare inauntru. Pe 16, 17, 18 octombrie am avut niste scurgeri de sange, aproximativ cat sa se umple un tampon in 12h. Pe 19 octombrie cand trebuia sa-mi vina menstruatia, scurgerea de sange a crescut in cantitate si arata la fel ca in lunile precedente. Singurul lucru diferit a fost ca a durat mai putin (4zile fata de 6-7) si nici nu am avut dureri de burta. Din cauza job-ului nu am putut ajunge atunci la medic si am sperat sa fie doar o dereglare. Luna aceasta trebuia sa-mi vina menstruatia pe 18, nu a venit, dar astazi, dupa masa am inceput sa am durerile specifice, doar ca mai slabe in intensitate, iar cand am fost la baie am vazut putin sange pe hartie. Crezand ca mi-a venit, am pus un tampon, dar seara, cand am vrut sa-l schimb am vazut ca nu au curs decat 2-3 picaturi. Se poate sa fiu insarcinata? Nu am niciun simptom de sarcina, nu mi-a fost greata, nu am nicio modificare la nivelul sanilor si nimic alt ceva. De data asta voi ajunge in mod cert la consult, dar pana maine, credeti ca poate fi sarcina? Noi ne-am bucura sa fie cu ochisori, dar parca ceva nu ma lasa sa cred asta... Multumesc anticipat!