Clarviziune gratis

  •  
    • 11 mesaje
    19 Nov 2017, 08:50
    0 0
    Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un prieten m-a trimis la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pb cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand.   Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com. Are si un blog unde scrie articole: https://viitoruldezvaluit.wordpress.com/  Acum are o oferta pana pe data de 15 decembrie, unde raspunde gratis la o intrebare legat de clarviziune. Tot ce trebuie sa faceti este sa-i trimiteti un mail pe kmhaela@yahoo.com, unde sa-i explicati situatia voastra in cateva randuri, si sa-i adresati o intrebare. Stiu ca tot ce facem se intoarce, asa ca m-am gandit sa va fac un bine. Va pup!
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Nov 2017, 09:09
    1 0
    Alinaaline said:. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica,

     

    Slabut. Stiu pe cineva care a fost 6 zile in moarte clinica. In a 7-a zi s-a odihnit.

  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 04:08
    0 0
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea, etc+..100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463