Familie tanara si serioasa, cautam fini :)

  •  
    • 5 mesaje
    19 Oct 2017, 20:27
    0 0
    Buna tuturor! Suntem doi tineri casatoriti (30 de ani ea -34 de ani el), suntem din Ploiesti (nu suntem tigani) si am dori sa cununam doi tineri care vor sa faca pasul cel mare. Vrem sa cununam de ceva timp, dar nu am gasit pe cine... Putem sa ne deplasam si prin apropiere de Ploiesti, daca e cazul. Poate asa legam si niste prietenii. :) Asteptam cu mare drag mesajele voastre. O sa va raspund cat pot de repede. Pa pa!
  •  
    • 5 mesaje
    28 Oct 2017, 20:03
    0 0
    Ce nu am spus si poate ca trebuia... este ca nu avem pretentii de la viitorii fini. Vrem sa ajutam un cuplu care nu gasesc nasi printre apropiati. Si, de asemenea, vrem sa fie o relatie de prietenie, nu doar de rudenie.
  •  
    • 1 mesaje
    29 Oct 2017, 14:46
    0 0
    Am uitat sa mentionez ca sunt un pervers cautat de politie si anuntul acesta este pentru swingeri. De fapt, nu cautam fini, ci parteneri de perversiuni sexuale.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Oct 2017, 17:25
    0 2
    Si acum vrei felicitari!?
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Oct 2017, 15:33
    0 2
    Florinbfc. said:Am uitat sa mentionez ca sunt un pervers cautat de politie si anuntul acesta este pentru swingeri. De fapt, nu cautam fini, ci parteneri de perversiuni sexuale.

     Vezi  poate  le  place  si  la  politai  swingerul!:

    Atunci sa  vezi  pulane  ce  iei!

  •  
    • 5 mesaje
    31 Oct 2017, 20:27
    0 0
    Florinbfc. said:Am uitat sa mentionez ca sunt un pervers cautat de politie si anuntul acesta este pentru swingeri. De fapt, nu cautam fini, ci parteneri de perversiuni sexuale.

     

    Acest mesaj nu-mi apartine. Cel ce a incercat sa imi copieze username-ul si a postat in locul meu acest mesaj, probabil ca e vreun copil retardat care din lipsa de preocupare face astfel de fapte. Asta e... Lipsa de educatie. Ceea ce am spus in primele doua mesaje, ramane valabil. Il rog pe "Florinbfc." sa isi vada de viata lui.
  •  
    • 7 mesaje
    1 Nov 2017, 04:11
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către cryiss: 1 Nov 2017, 04:13
  •  
    • 7 mesaje
    1 Nov 2017, 04:12
    0 0
    Nu cred ca vei gasi pe cineva aici,dar totusi va urez succes!in viitor daca nu imi gasesc nasi o sa apelez la tn )
  •  
    • 5 mesaje
    1 Nov 2017, 11:23
    0 0
    cryiss said:Nu cred ca vei gasi pe cineva aici,dar totusi va urez succes!in viitor daca nu imi gasesc nasi o sa apelez la tn )

     

    Multumesc! Cand vei avea nevoie de nasi, sa ma anunti. O zi buna!