A incercat cineva Herbalia Super Slim ?

  •  
    • 2 mesaje
    8 Oct 2017, 11:06
    0 0
    Buna, 
    Vreau sa slabesc cam 20 de kg, dar nu vreau efecte adverse si le-am gasit pe net... stiu ca sunt suplimente si ca nu au efecte adverse dar in rest nu stiu daca chiar functioneaza.

    Le-a incercat cineva? Mersi!
  •  
    • 2 mesaje
    12 Oct 2017, 14:05
    1 0
    nimeni ?
  •  
    • 1 mesaje
    13 Oct 2017, 11:42
    1 0
    ruxiiiii said:nimeni ?

     
    ruxiiiii, doar adormeam mai greu seara ca luam ultima pastila tarziu, dar daca nu o iau mai tarziu de 5 nu mai am probleme
    eu iau deja de o luna si rezultatele sunt chiar vizibile, 6 kg am dat jos fara sa fac sport sau sa renunt la mare lucru... am fost mai atenta dar nu pot sa zic ca am tinut cura. foarte multumita sunt, acum sper sa continuie tot asa progresul si in a doua luna, mai scriu aici

  •  
    • 3 mesaje
    17 Oct 2017, 12:57
    0 0
    eu n-am avut nici o problema

    Le-a incercat cineva mai mult de 2 luni ? ca as vrea sa stiu daca se continua scaderea kg constanta
  •  
    • 1 mesaje
    18 Oct 2017, 16:36
    0 0
    Hello Ruxiiiii. Eu folosesc Herbalia de 2 luni jumatate si rezultatele mele sunt urmatoarele: in prima luna am dat jos 5.3kg si in a doua luna 5.8kg. In cele 2 saptamani din a 3-a luna am slabit inca 3kg.
    Ideea este ca rezultatele difera putin de la om la om si ritmul in care pierzi tesutul adipos depinde de tipul de constitutie, de metabolism, de greutatea pe care o aveai la inceput, de activitatea fizica si de regimul alimentar mai ales.
    Dar in linii mari, scaderea in greutate este constanta si se produce inca din prima luna, chiar daca nu esti super stricta cu dieta sau nu ai un program special de sport.

    In cazul meu pastilele astea mi-au depasit asteptarile si imi plac ca sunt din extracte naturale si nu prezinta riscuri pentru sanatate, asta e cel mai important pentru mine. In concluzie sunt foarte multumita.
  •  
    • 1 mesaje
    20 Oct 2017, 11:59
    0 0
    ruxiiiii said:nimeni ?

     Buna. Si eu am luat pastilele Herbalia. Dupa prima luna am slabit 4kg fara sa fac nimic special, doar am fost putin mai atenta la ce mananc.
    In plus pe langa pierderea in greutate am observat ca imi functioneaza tranzitul mai bine si ma simt mai energica. Aproape ca nu mai am nevoie de cafea dimineata.

    Asta e tot ce pot spune pana acum, revin cu detalii pe masura ce trece avansez. Pana acum sunt multumita si m-a surprins ca functioneaza. Nu ma asteptam...