Cer un sfat!!!

  •  
    • 7 mesaje
    29 Sep 2017, 18:28
    0 0
    Buna ...Sunt casatorita de 3 ani... A aparut un contradictoriu intre mine si sotul meu...Cu citeva zile in urma a fost ziua de nastere a soacrei mele (mama sotului),noi am mers impreuna si am felicitat-o cu un buchet mare si frumos de flori...Iar peste 2 zile vine in ospetie cumnata si-i spune sotului ca trebuie sa ii dea banii,eu intreb pentru ce iar ea imi raspunde ca pentru cadoul soacreicadoul inca nu a fost cumparat dar ei sau inteles sa puna toti si sa-i ia un cadou)...Am ramas complet uimita,toti stiau numai eu nu...Niciodata nu i-am interzis nimic,anul trecut chear eu am organizat cadou pentru soacra indiferent cite zile amare mi-a facut...iar anul asta sotul a ascuns de mine...Asta nu e primul caz cind se comporta de parca nu sa-r fi intimplat nimic...Nu mai am puteri...Cum credeti de ce se comporta asa???
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Sep 2017, 19:51
    0 0
    Deviza said:Buna ...Sunt casatorita de 3 ani... A aparut un contradictoriu intre mine si sotul meu...Cu citeva zile in urma a fost ziua de nastere a soacrei mele (mama sotului),noi am mers impreuna si am felicitat-o cu un buchet mare si frumos de flori...Iar peste 2 zile vine in ospetie cumnata si-i spune sotului ca trebuie sa ii dea banii,eu intreb pentru ce iar ea imi raspunde ca pentru cadoul soacreicadoul inca nu a fost cumparat dar ei sau inteles sa puna toti si sa-i ia un cadou)...Am ramas complet uimita,toti stiau numai eu nu...Niciodata nu i-am interzis nimic,anul trecut chear eu am organizat cadou pentru soacra indiferent cite zile amare mi-a facut...iar anul asta sotul a ascuns de mine...Asta nu e primul caz cind se comporta de parca nu sa-r fi intimplat nimic...Nu mai am puteri...Cum credeti de ce se comporta asa???

     

     

    Eu zic sa-ti gasesti un amant.

  •  
    • 2115 mesaje
    4 Oct 2017, 08:08
    0 0
    Ai vazut ca ai gasit singura raspunsul la topicul deschis de tine la "familie", de aia doarme sotul cu "plapuma aparte" si motiveaza ca altfel "se sufoca": il cicalesti cu defectele mamiticai.
    Vaz ca iti place maxim sa deschizi topice, dar ar fi bine sa mai si treci pe la ele sa vezi ce ti se raspunde. Poate atunci nu vei mai umple forumul cu acelasi subiect in zece locuri.
  •  
    • 7 mesaje
    13 Oct 2017, 14:50
    0 0
    Poate ca vin cu acelas subiect in 10 locuri cum spui tu...Dar asta mi se intimpla de citiva ani buni...De ast vin cu intrebari la voi,sa ma ajutati cu un sfat si cu o vorba buna...
  •  
    • 3765 mesaje
    13 Oct 2017, 16:31
    0 0
    Deviza said:Poate ca vin cu acelas subiect in 10 locuri cum spui tu...Dar asta mi se intimpla de citiva ani buni...De ast vin cu intrebari la voi,sa ma ajutati cu un sfat si cu o vorba buna...

     

    Daca te doare asa tare problema ai raspunde imediat, nu dupa doua saptamani.

  •  
    • 11561 mesaje
    16 Oct 2017, 15:12
    0 0
    igivansenior said:
    Deviza said:Poate ca vin cu acelas subiect in 10 locuri cum spui tu...Dar asta mi se intimpla de citiva ani buni...De ast vin cu intrebari la voi,sa ma ajutati cu un sfat si cu o vorba buna...

     

    Daca te doare asa tare problema ai raspunde imediat, nu dupa doua saptamani.

     Cred  ca  mai  mult  o  mananca!

  •  
    • 7 mesaje
    20 Oct 2017, 09:17
    0 0
    Se spune ca sunt oameni buni si destepti,psihologi pe Eva.ro dar se vede ca mai multe varze...
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2017, 13:11
    0 0
    Deviza said:Se spune ca sunt oameni buni si destepti,psihologi pe Eva.ro dar se vede ca mai multe varze...

     Pisy  mic , cum  stai  cu  sexu , esti  neglijata?

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Oct 2017, 19:44
    0 0
    Deviza said:Se spune ca sunt oameni buni si destepti,psihologi pe Eva.ro dar se vede ca mai multe varze...

     Ha?

  •  
    • 7 mesaje
    28 Oct 2017, 09:01
    0 0
    Dumnezeu sa va aiba in paza si pe voi!!!