labioplastie

  •  
    • 1 mesaje
    15 Mai 2015, 20:23
    4 3
    Elennamaria said:buna! vreau sa va impartasesc experienta mea! ieri am facut operatia de labioplastie si sunt fff multumita. ma simt bine, arata bine☺️iar doamna doctor Liana Rus este un inger. operatia am facut-o la spitalul municipal timisoara si a costat .... 473 ron!!!! sper ca v-am fost de ajutor

     

  •  
    • 17 mesaje
    4 Sep 2015, 16:19
    0 1
    Buna, fetelor. Si eu m-am confruntat cu problema asta o buna perioada de timp. Si era destul de jenant, mai ales cand mergeam la plaja, se vedea destul de inestetic. Am rezolvat insa problema la dl dr Calin Dobos. Interventia a fost facuta cu radioplasma elmann si a durat in jur de 30 de minute si nu a fost nevoie sa ma internez. Durerile au fost suportabile si cedau la calmante. Evident, a fost nevoie sa protejez zona o perioada, insa m-am vindecat foarte rapid. M-a costat 500 de euro. 
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Sep 2015, 00:20
    4 0
    Iar a ramas dr.dobos fara clientela? Iar va trimite sa-i faceti reclama pe formuri?
    Eu spun sa cititi cate femei a ciopartit dr. dobos si dupa aia sa mergeti sa va dati pe mana lui! Cu o floare nu se face primavara!
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Sep 2015, 15:24
    0 1
    iese mai ieftin asa
    .....
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Sep 2015, 04:43
    3 1
    Dupa ce a murit femeia aia si au iesit la inveala multe chestii despre acest dr. calin dobos, ca fostd entis care practica chirurgia estetica...a pierdut teribil de multa clientela si probabil ca este disperat daca trimite diverse sa-i faca reclama pe site-uri de femei.

    In orice caz, eu sfatuiesc femeile sa se gandeasca de 7 ori inainte sa se dea pe mana unui medic ca asta.
    cititi si interesativa pe internet despre procesele lui cu stricaciuni ... si sa va vad atunci daca va mai arde sa va faceti diverse la acest om

  •  
    • 1 mesaje
    2 Nov 2015, 00:45
    0 0
    Elennamaria said:buna! vreau sa va impartasesc experienta mea! ieri am facut operatia de labioplastie si sunt fff multumita. ma simt bine, arata bine☺️iar doamna doctor Liana Rus este un inger. operatia am facut-o la spitalul municipal timisoara si a costat .... 473 ron!!!! sper ca v-am fost de ajutor

     Buna Elennamaria, imi poti da mai multe detalii legate de doamna doctor, nr de tel, email...te rog mult, ms frumos :*
     

  •  
    • 2 mesaje
    24 Nov 2015, 14:46
    0 0
    Buna tuturor,
    Si eu am facut parte pana ieri seara din grupul femeilor care se jeneau in intimitate. De ceva ani m am tot documetat despre operatia de labioplastie. Anul trecut am facut o rinoplastie la dl dr Badea si rezultatul a fost super. Asa ca tot la dumnealui am mers fara ezitari si pt labioplatie. Operatia a durat mai putin de o ora, am dormit, deci nu mi amintesc mai nimic. Acum, la nici 24 de ore nu mai am sangerari, merg singura fara dureri. Nu am umflaturi sau alte complicatio. Nici n ai putea spune ca am fost operata. Cu toate ca am primt si medicamente impotriva dureri n a fost nevoie sa le iau. Deci, fetelor si doamnelor care se afla in situatia in care labiile reprezinta o problema, oricare ar fi ea pt dvs., va recomand pe dl dr Badea.
  •  
    • 2 mesaje
    24 Nov 2015, 14:47
    0 0
    Buna tuturor,
    Si eu am facut parte pana ieri seara din grupul femeilor care se jeneau in intimitate. De ceva ani m am tot documetat despre operatia de labioplastie. Anul trecut am facut o rinoplastie la dl dr Badea si rezultatul a fost super. Asa ca tot la dumnealui am mers fara ezitari si pt labioplatie. Operatia a durat mai putin de o ora, am dormit, deci nu mi amintesc mai nimic. Acum, la nici 24 de ore nu mai am sangerari, merg singura fara dureri. Nu am umflaturi sau alte complicatio. Nici n ai putea spune ca am fost operata. Cu toate ca am primt si medicamente impotriva dureri n a fost nevoie sa le iau. Deci, fetelor si doamnelor care se afla in situatia in care labiile reprezinta o problema, oricare ar fi ea pt dvs., vi l recomand pe dl dr Badea.
  •  
    • 1 mesaje
    3 Feb 2016, 18:37
    2 4
    Buna fetelor nu va faceti labioplastie la dr Radu Voicu ,nu stie sa opereze .Ganditi-va bine daca e necesara aceasta interventie.Aveti grija nu va lasati mutilate.
    Acest mesaj a fost editat de către carmira: 3 Feb 2016, 18:50
  •  
    3 Mar 2016, 18:04
    0 0
    Buna fetelor.As vrea si eu sa imi fac...dar din cate am vazut a scris cineva despre dr.Liana Rus.Ce stiti despre dansa?Si mi se pare un pret ok dar pe forum-uri am tot vazut preturi mai mari.e oare in regula sa fie doar 400 Ron?
  •  
    • 83 mesaje
    3 Mar 2016, 19:39
    1 1
    Calin Dobos - am facut labioplastie la el. Opereaza cu radioplasma Ellman. Ce grăbește vindecarea si nu traumatizează țesutul. Am avut 0 durere. Am facut-o in anestezie locală. A durut doar injecția de anestezie. Si atât. A durat aproximativ30 min relaxante nu se simțea nimic. Imediat dupa operatie am parcurs strada de 4 ore in maxi taxi, si nu am avut durere deloc doar putin disconfort . Iar rezultatul cât estetic cât practic este cea mai mare satisfacție ce am putut simți. DR Dobos Calin mi-a tăiat lalbiile in mod egal , subt identice. Cea ce este foarte greu de obținut!!!!!!! Sunt foarte multumita. Recomand pe DR Calin Dobos
    Acest mesaj a fost editat de către 555_roxy_555: 3 Mar 2016, 19:43
  •  
    • 83 mesaje
    3 Mar 2016, 19:44
    1 1
    http://drdoboscalin.ro/chirurgie-estetica/chirurgie-intima/labioplastie/
  •  
    • 83 mesaje
    3 Mar 2016, 19:45
    0 0
    http://drdoboscalin.ro/preturi/#Chirurgie_Genitala
  •  
    • 83 mesaje
    3 Mar 2016, 19:46
    0 0
    https://facebook.com/DobosCalin
  •  
    • 5609 mesaje
    4 Mar 2016, 06:07
    2 1
    Documentati-va inainte sa va aruncati int-o operatie estetica, ca se si moare din asta, mai ales daca de dai pe mana lui.....

    "Medicul stomatolog Călin Doboş, care a făcut o operaţie de liposucţie unei paciente care ulterior a decedat, nu are voie să părăsească localitatea şi este învinuit într-un dosar de cercetare penală pentru ucidere din culpă, dar şi pentru exercitarea unei profesii fără drept, a anunţat, marţi, prim-procurorul Parchetului de pe lângă Judecătoria Galaţi, Ionel Gâlcă.

    Călin Doboş este cercetat pentru două infracţiuni, respectiv ucidere din culpă şi exercitarea fără drept a unei profesii, infracţiune prevăzută în Codul Penal la art. 281, susţine procurorul Gâlcă, potrivit Agerpres"....

    http://www.antena3.ro/actualitate/medicul-calin-dobos-a-carui-pacienta-a-murit-dupa-liposuctie-pus-sub-invinuire-203949.html
  •  
    • 83 mesaje
    4 Mar 2016, 14:36
    1 1
    Draga Maricone. "Cercetarea" si Incapatinarea ta m-au convins :
    Nu voi renunța niciodată sau schimba serviciile DR. CALIN DOBOS!!!
  •  
    • 83 mesaje
    4 Mar 2016, 14:36
    0 1
    www.drdoboscalin.ro
  •  
    • 83 mesaje
    8 Mar 2016, 13:24
    0 1
    Concurs fetelor pe www.drdoboscalin.ro


    https://facebook.com/story.php?story_fbid=10153530527645857&substory_index=0&id=390122420856
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Mar 2016, 06:51
    0 0
    Concursul ala a picat, iar linkul din FB a fost sters de Administratia Face Bookului!
  •  
    • 5609 mesaje
    9 Mar 2016, 06:51
    0 0
    Documentati-va inainte sa va aruncati int-o operatie estetica, ca se si moare din asta, in special daca va dati pe mana unor medici ca cel mentionat mai jos:


    "Medicul stomatolog Călin Doboş, care a făcut o operaţie de liposucţie unei paciente care ulterior a decedat, nu are voie să părăsească localitatea şi este învinuit într-un dosar de cercetare penală pentru ucidere din culpă, dar şi pentru exercitarea unei profesii fără drept, a anunţat, marţi, prim-procurorul Parchetului de pe lângă Judecătoria Galaţi, Ionel Gâlcă.

    Călin Doboş este cercetat pentru două infracţiuni, respectiv ucidere din culpă şi exercitarea fără drept a unei profesii, infracţiune prevăzută în Codul Penal la art. 281, susţine procurorul Gâlcă, potrivit Agerpres"....

    http://www.antena3.ro/actualitate/medicul-calin-dobos-a-carui-pacienta-a-murit-dupa-liposuctie-pus-sub-invinuire-203949.html